آمارسازی محسن تنابنده و سلبریتی هایِ وطن فروش برای شادی مردم ایران!

آقای تنابنده مردم ما جز غمگین ترین ها نیستند جز بدشانس ترین ها هستند! که گیر یک مشت سلبریتی و فیلمساز بی شرف افتادند تا فقط چهره چرک و سیاه و غمگین از ایرانی ها به دنیا نشان داده بشود!

خروجی این فیلم ها و تصویرسازی های دروغ می شود آمارهای دروغ!

محسن تنابنده
محسن تنابنده

?پمپاژ ناامیدی و القا شکست یکی از اهداف قطعی دشمنان ایران علیه خیزش عمومی ایران اسلامی برای حرکت به سمت ایجاد تمدن نوین اسلامی است!

?در این میان کشورهای غربی که برای مشاهده شبکه‌های خبری از شهروندان خود به صورت هفتگی شارژ شبکه می‌گیرند، ده‌ها شبکه خبری رایگان که عمده بودجه آن حاصل از مالیات شهروندان غربی و دزدی نفت از سوریه و منابع افغانستان و غارت‌های کشورهای متعدد تامین شده است تاسیس کرده اند

? خب این همه هزینه برای چیست؟! چه هدفی پشت تاسیس شبکه‌ها و عملیات متعدد رسانه‌ای علیه این مردم است؟!

کدام شاخص برای سنجش شادی و غم درنظرگرفته شده؟! درصد اعتیاد بالای مردم غرب به قرص‌های اعصاب نشان از چیست؟! درصد بالای تولدهای خارج از چهارچوب ازدواج و رقم خوردن نسل زنازاده در غرب نشان چیست؟ وزارت تنهایی انگلستان را چطور توجیه خواهند کرد؟!

? چرا یورونیوز به عنوان یکی از بازوهای دیپلماسی عمومی اتحادیه اروپا تنها نشان گریه را برای اخبار ایران فعال کرده؟! چرا سلبریتی‌ها که عموما میهمان سفارت‌خانه‌های غربی و محافل جاسوس خیز این ارگان‌ها هستند مدام همسو با غرب در القا ناامیدی علیه مردم ایران شرکت دارند؟!

بله آقای تنابنده، وزارت تنهایی انگلستان و نسل زنازاده غرب را با کدام شاخص می‌سنجند؟

کشورهای شاد که امثال محسن تنابنده و سایر سلبریتی های وطن فروش عاشق آنند، اینگونه هستند:

آلمان
آلمان
اسرائیل
اسرائیل
اسرائیل
اسرائیل
فرانسه
فرانسه
فرانسه
فرانسه
فرانسه
فرانسه
فرانسه
فرانسه

بیشتر بخوانید: رونق خودکشی در مرفه ترین کشور دنیا / خودکشی در سوئیس بیشتر از افغانستان!

https://vrgl.ir/nkmQX

نصف آمریکایی ها گرسنه هستند!

به گزارش یورونیوز نتایج یک تحقیق در ایالات متحده حاکی از آن است که حدود نیمی از از خانوارهای ساکن این کشور قادر به فراهم کردن مایحتاج اصلی زندگی از قبیل غذا، مسکن، آموزش، نگهداری از کودکان، حمل و نقل، تلفن همراه و بهداشت نیستند.

آمریکا
آمریکا

براساس یافته‌های محققان شرکت کننده در این پروژه موسوم به «پروژه یونایتد وی آلیس» قریب به ۵۱ میلیون خانوار در ایالات متحده درآمد کافی برای تامین نیازهای اساسی خود ندارند.

پروژه یونایتد وی آلیس (The United Way ALICE Project) یک طرح تحقیقاتی در مورد درآمد و وضعیت معیشتی مردم آمریکا است که به کمک موسسه غیرانتفاعی یونایتد وی به اجرا درآمده است.

در این تحقیق برآورد شده است که حدود ۴۳٪ از خانواده‌های آمریکایی که در ایالت‌های مختلف این کشور ساکن هستند قادر به تامین مایحتاج اولیه زندگی خود نیستند.

بارها با ایرانیان ساکن آمریکا صحبت کرده ام ولی هیچ اطلاعی از این مسائل ندارند و در بایکوت خبری کامل به سر میبرند.

میخواهند براندازی کنند و این مدل را پیاده کنند مدلی که نصف ملتش گشنه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا