آمار نوزادان رها شده در ایران و دروغ احمقانه ضد انقلاب و پیج های اینستاگرامی! + عکس

معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: ۶۱ نوزاد سال گذشته توسط والدین زیستی خود در سطح شهر بالاخص جوار شیرخوارگاه‌ها رها شده‌اند.

 دروغ آمار نوزادان رها شده در ایران - کانال گیزمیز
دروغ آمار نوزادان رها شده در ایران – کانال گیزمیز

محمد نصیری، معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه ۶۱ نوزاد سال گذشته توسط والدین زیستی خود در سطح شهر بالاخص جوار شیرخوارگاه‌ها رها شده‌اند، گفت: سالانه خانواده‌های فراوانی متقاضی فرزندخواندگی هستند اما به سبب کمبود کودکان فاقد سرپرست در کشور، سال‌ها در صف انتظار باقی می‌مانند.

معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: در حال حاضر بیش از ۳۰ هزار خانواده متقاضی در سامانه ملی فرزندخواندگی ثبت‌نام کردند که پرونده ۱۷ هزار خانواده تکمیل و منتظر پذیرش کودک هستند.

دروغ آمار نوزادان رها شده در ایران – کانال گیزمیز – ایران اینترنشنال
دروغ آمار نوزادان رها شده در ایران – کانال گیزمیز – ایران اینترنشنال

شبکه سعودی ایران اینترنشنال و برخی پیج های اینستاگرامی در حالی خبر احمقانه رها شدن 5000 نوزاد در 10 روز گذشته را منتشر کردند که با یک ضرب و تقسیم ساده می توان فهمید که با این آمار روزانه 500 نوزاد در ایران رها می شوند که در سال به عددی نزدیک 180 هزار نوزاد می رسد که با توجه به آمار کل نوزادان متولد شده در ایران، یک پنجم کل نوزادان متولد شده در ایران را شامل می شود . یعنی از هر 5 کودک یک کودک رها می شود!!! یعنی همینقدر احمقانه و خنده دار!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا