احمقانه های شاهزاده ربع پهلوی در اسرائیل!

پس از پروژه وکالت و امضای 300هزار نفری( 0٫003 درصد از مردم ایران ) پای آن که همین نیز موجبات خشم سایر عناصر ضدانقلاب از سلطنت‌طلبان را فراهم آورد، سازمان سیا به عنوان مادر اغتشاشات ۱۴۰۱، چند اقدام پیاپی را در جهت متحدسازی کاذب ضدانقلاب تدارک دید که هر یک در فاصله زمانی کم از یکدیگر شکست خوردند.

شاهزاده ربع پهلوی
شاهزاده ربع پهلوی

? نشست دانشگاه جورج تاون و رونمایی از اتوبوس رضا پهلوی که با واکنش تند سازمان منافقین روبرو شد، انتشار منشور مهسا که کلیدواژه تمرکز زدایی از قدرت، ماهیت واقعی آن را حتی برای ضدانقلاب آشکار کرد و اخیرا پهلوی در پیامی شکست رسمی آن را اعلام کرد، طرح لو رفته و شکست خورده سازمان سیا و منافقین در دانشگاه استنفورد و به خط کردن میرحسین موسوی در پاریس که منجر به درگیری شدید میان حامیان پهلوی، علی‌نژاد، اسماعیلیون و کومله در دو سطح مجازی و واقعی روی داد(مجازی: فحاشی شدید به یکدیگر و افشاگری از طرح‌های منطقه پرواز ممنوع، دزدی علی‌نژاد، ارتباط برخی افراد با سازمان منافقین، بسته شدن اکانت ۱۵۰۰ تصویر و نازنین بنیادی/ و روی زمین که منجر به اسلحه کشیدن حامیان پهلوی و منافقین در اروپا شد!) همه و همه رقابت و چه بسا دشمنی بزرگی میان سران ضدانقلاب ایجاد کرد‌. در این بین، سفر رضا ربع پهلوی به سرزمین‌های اشغالی را باید در همین چارچوب و در ادامه شاخ و شانه‌کشی پهلوی در مقابل سایر ضدانقلاب علی‌الخصوص سازمان منافقین ارزیابی کرد.

فضا: تو یه راهرو … نه پرچمی نه آرمی … روی موزاییک زرد سرد … صندلیهای زپرتی رنگارنگ

نتانیابو: پا انداخته رو پا … یه دستو گذاشته رو… یه دست دیگه رو ساعت(که زود بنال) … نگاه از عاقل اندر سفیه

زنه: حتی لزومی نمیبینه مودب بشینه

شازده: مثل یه کارمند مطیع . انگار میگه: یه چیزایی زده بیرون این هوا…

? شرط‌بندی پهلوی بر روی یک اسب باخته در اسرائیل خیلی سریع نتایج خود را نشان داده و موج نفرت و جدایی حتی از میان طرفداران وی صورت گرفته است. این سفر در حالی در زمانه اختلافات بایدن و نتانیاهو صورت گرفته که اخیرا سازمان سیا از رضا ربع پهلوی به دلیل اعلام عدم اجماع در اعضای منشور همبستگی به شدت گلایه دارد! در دوره‌ای که با اعلام رسمی شکست اغتشاشات توسط سازمان سیا در یکی از کشورهای عربی، صف عادی‌سازی و ارتقاء روابط کشورهای منطقه با تهران تشکیل شده و حتی اروپا و آمریکا نیز ناچاراً به مسیر دیپلماسی بازگشته‌اند، حتی نتانیاهو هم از حقایق درون جریانات ضدانقلاب آگاه بوده و چنین استقبال ضعیفی از وی صورت داده است. ما حسب وظیفه خود به این موضوع پرداختیم اما واکنش سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در خصوص بی‌ارزش بودن فرد سفر کننده، خود سفر و طرف میزبان هوشمندانه بود! مکانیزم خودانهدامی جریانات ضدانقلاب مدتهاست که فعال است!

شاهزاده ربع پهلوی در اسرائیل!
شاهزاده ربع پهلوی در اسرائیل!

این ربع پلهوی بدبخت، کلا عقب‌افتاده‌ست! وقتی رژیم پهلوی داشت از بین میرفت شد ولیعهد! حالا هم که رژیم صهیونیستی داره از بین میره، رفته اونجا! کلا همه جا دیر میرسه! بدبخت اگه بره دریا باید ی آفتابه آب با خودش ببره ((:

پی نوشت : جمعیت ایرانى هاى ساکن سرزمین هاى اشغالى حدود ٢۵٠,٠٠٠ نفر است که تنها ٨ نفر از آنها به استقبال رفتند. اسرائیل در طول تاریخ جعلى خود به چنان فلاکتى افتاده که با خر این کودک راهى امامزاده شده!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا