از مدیریت ویدئو کنفرانسی تا شلوارهای گلی

‌‌‌‌‌ما با شلوار گلی هیچ مسئولی مشکل نداریم، اتفاقا سال‌ها پیش چالشمان این بود که رئیس دولت ما رعیت را وسط گِل و لای سیل و زلزله تحویل نمی‌گرفت. آنهایی که حافظه خوبی دارند که یادشان هست، بقیه لطفا گوگل کنند و ببینید. زمانی بود آن مقام محترم ریاست از پشت تلویزیون دفترش بدبختی مردمان گیر کرده وسط بلایای طبیعی را مشاهده می‌فرمود و دستوراتی محض رفع گیر و گرفتاری‌ها می‌داد. می‌شود تا صبح خاطرات تلخ آن روزها را آورد. خلاصه حاصل سال‌ها غیبت مدیران در میدان این شده که جدیدا اولین تصمیم «صاحب منصبان نو» رفتن به میدان است، رفتن به صحنه حادثه و رویداد، مشاهده میدانی چالش‌ها، گفتگوی رودررو با کسانی که حرفشان به جایی نمی‌رسد، دیدن از نزدیک ماجرا همه‌اش سود است اگر بساط عکس‌های آنچنانی بزرگواران جمع شود. ما مشکلی نداریم دوستان محترم تا کمر گلی شوند، اتفاقا خستگی به تن‌شان می‌ماند و یادشان نمی‌رود آن مرد و زن آفتاب‌سوخته‌ای که خانه‌اش زیر آب رفته چه دل سوخته‌ای دارد. ولی کاش دوربین‌ها را غلاف کنند. این دوربین‌ها تا جایی که خبر از حضور مدیر می‌دهد تا دل مردم آرام شود خوب هستند ولی اگر پررنگ‌تر از اصل ماجرا شوند، نه!

از آن طرف حضور میدانی شهردار و استاندار چون مسئولیت‌ اجرایی دارند قابل درک است، اندازه همان یکی دو عکس، اما نمایندگان محترم مجلس را کجای دلمان بگذاریم. راستش را بخواهید این عکس‌ها بوی خوبی نمی‌دهد، همان‌قدر که عکس‌های اتوکشیده روحانی پشت تلویزیون دفترش، همان‌قدر که کفش‌های جهانگیری روی فرش اقامت مردم بوی خوبی نمی‌داد.

این بچه‌های جهادی که سال‌هاست نقطه نقطه ایران را با حضور گرمشان «گُل‌کاری» می‌کنند اگر مثل شما بودند تا الان باید چند ترابایت عکس منتشر می‌کردند.

سیل امامزاده داوود
سیل امامزاده داوود

#مجلس #شهردار #وزیر #سیل #امامزاده_داوود #روحانی #اصلاح_طلبان #مدیریت #گروه_جهادی #سحرپلاس

@saharplus.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا