انهدام باند سارقان به عنف در شهر کرج 

سرهنگ محمد نادر بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در پی ارجاع چندین فقره پرونده سرقت با شیوه زورگیری در سطح شهر کرج به پلیس آگاهی استان، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار اداره مبارزه با سرقت قرار گرفت.

وی افزود: بر اساس بررسی‌های اولیه مشخص شد، سارقان با خودروی پژو یکی از متهمان در سطح شهرستان کرج و حومه تردد نموده و سوژه‌های مورد نظر را شناسایی و به عنوان مسافر سوار خودرو کرده و در مکانی خلوت با تهدید چاقو و قمه اموال آنها را گرفته و متواری می‌شوند.

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز اظهار داشت: بلافاصله تحقیقات تخصصی برای شناسایی متهمان آغاز و در مدت زمان کوتاهی با بکارگیری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی مخفیگاه این افراد شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر شدند.

سرهنگ نادربیگی در ادامه تصریح کرد: در تحقیقات تکمیلی به عمل آمده، سارقان به ارتکاب ۲۰ فقره سرقت با شگرد سوار نمودن افراد به عنوان مسافر و سپس سرقت از آنها اعتراف کردند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: تا کنون تعداد ۱۲ نفر از شکات شناسایی شده‌اند و تحقیقات برای شناسایی سایر مالباختگان نیز ادامه دارد.

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز در پایان خاطر نشان کرد: برای جلوگیری از اینگونه جرایم تاکید می‌گردد شهروندان تا حد امکان از خودروهای عمومی برای تردد استفاده کنند.

انهدام باند سارقان به عنف در شهر کرج 

منبع: مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا