بیشرف تر و هرزه تر از مادر کیان پیر فلک نداریم! + عکس

کیان پیرفلک چقدر مظلوم بود!

?‌ زینب مولایی راد ، مادر کیان در دفاع از قاتل پسرش استوری زده و اونو مظهر شرف خطاب کرده! بیشرفی و هرزگی بالاتر از این که خون کودک معصومت را دستمایه لایک اینستاگرام و عکس با سلبریتی های بیسواد و وطن فروش کنی؟!

شیادی به سبک مادر کیان پیر فلک

مادر کیان پیرفلک بعد از اینکه قاتل پسرش رو برادر خطاب کرد از شدت درد و ناراحتیِ این روزها بستری شد.

ولی انقد حالش بد بود که قبل از بستری شدن موهاش رو رنگ کرد، یه تیشرت رنگین کمانی پوشید، یه ملافه تاج‌نشان نماد پادشاهی هم انداخت زیرش و در حال خواب از خودش سلفی گرفت!

حلول روح مظلوم نمایی و نمایش و شارلاتانی حسین رونقی در جسم و کالبد مادر کیان پیر فلک

خانم های بختیاری حداقل چندماه و حداکثر یکسال در سوگِ عزیزانشان موی سر را خضاب نمیکنند و…نمایشی بودن و جلب توجه کردن مادر کیان در حد لالیگاست!!!

زینب مولایی راد ، مادر کیان پیر فلک
زینب مولایی راد ، مادر کیان پیر فلک

دادگاه متهم اصلی شهادت کیان پیرفلک برگزار شد/ متهم: اتهامات را قبول دارم

دادستان عمومی و انقلاب ایذه با بیان زوایای مختلف جنایت‌های ارتکابی متهم و همدستان وی در شهرستان ایذه، با تشریح ابعاد مختلف کیفرخواست خواستار اشد مجازات قانونی برای متهم شد.

براساس کیفرخواست صادره، عباس کورکوری متهم است به محاربه از طریق کشیدن سلاح به قصد جان مردم و ارعاب و افساد فی‌الارض از طریق ارتکاب جنایت به وسیله تیراندازی با سلاح جنگی، اخلال در نظم عمومی و ایراد خسارت عمده به تمامیت جسمانی منتج به جان‌باختن ۷ نفر از جمله کیان پیرفلک، ایراد خسارت عمده به اموال عمومی و خصوصی، تشکیل گروه باغی و عضویت در آن از طریق قیام مسلحانه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.

متهم در بخشی از اظهارات خود با بیان اینکه «اتهامات را قبول دارم» گفت: علت اصلی ارتکاب من به این جنایات تحت تاثیر قرار گرفتن از فضای‌مجازی بوده که در آن شرایط با توجه به تبلیغات وسیع مجازی، به قصد انجام اقدامات خرابکارانه اسلحه تهیه کردم.

در ۲۴ و ۲۵ آبان ۱۴۰۱ وارد اغتشاشات شدم و اقدام به تیراندازی به همراه همدستان خود کردم.


بیشتر بخوانید: مادر کیان پیر فلک ساعت تیراندازی را از کجا میدانست؟ + روایت ایذه!

بیشتر بخوانید : فیلم/ جزئیاتی از نحوه شهادت کیان پیرفلک در ایذه


پی نوشت:

باید بدانید که همین کاسبی عجیب این زن از خون فرزندش هست که همه را به تعجب وا داشته است . این پست قرار است این پرسش را در ذهن همه ما ایجاد کند که رسانه و دروغ های آن چقدر می تواند یک مادر را منگ نماید که حاضر شود قربان صدقه قاتل کودکش برود؟ البته که بنده اعتقاد ندارم که ایشان فریب خورده است بلکه کاملا معتقدم عمدی در داستان این زنیکه هست. این داستان یک تراژدی تمام عیار است. همین قدر عریان و زشت و رننده …

زینب مولایی راد مادر کیان پیر فلک
زینب مولایی راد مادر کیان پیر فلک

مادر کیان پیرفلک یک بهایی است؟

مادر کیان پیرفلک یک بهایی است؟
مادر کیان پیرفلک یک بهایی است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا