“حسین طائب” و دشمنی ناتمام اصلاح‌طلبان تندرو و جریان انحرافی!

روح‌ا… ایزدخواه، از نمایندگان مجلس اخیراً در یک استوری اینستاگرامی با کنایه به انتصاب جدید در ریاست سازمان اطلاعات سپاه و تودیع حجت‌الاسلام طائب نوشت: “عدالتخواهان! نفسی تازه کنید. دیگر شماها را در بولتن‌ها به اسم جریان انحراف دسته‌بندی نخواهند کرد. “

 جریان انحرافی احمدی نژاد مشایی بقایی عدالتخواری
جریان انحرافی احمدی نژاد مشایی بقایی عدالتخواری

در همین حال، حمید رسایی، از فعالان منتسب به احمدی‌نژاد و جبهه پایداری نیز اخیراً در یک توییت پیرامون همین قضیه نوشته است:‌

“بعد از عزل حسینعلی منتظری، عزل و برکناری حسین طائب از ریاست سازمان اطلاعات سپاه، تاثیرگذارترین عزل در تحولات انقلاب و خبرسازترین عزل است. بدون شک این جراحی، سبب‌ ارتقای امنیت در کشور خواهد شد.“

عدالت خواهی عدالتخواری صدرالساداتی وحید اشتری
عدالت خواهی عدالتخواری صدرالساداتی وحید اشتری

*این از تبعات “جهاد در گمنامی” است که مجاهدِ بی‌نام گاهی در معرض تاخت و تاز و هجمه‌های افراد بی‌کارنامه یا مسئله‌دار قرار می‌گیرد و از آنجا که گمنام بوده مظلوم می‌شود.

همانطور که امام مجتبی(ع) نیز در جهاد بصیرانه خود گمنام بود و البته مورد تاخت و تاز افراد بی‌کارنامه و حتی کسانی از خواص جامعه اسلامی آنروز قرار گرفت و مظلوم شد.

در بحث قضاوت پیرامون فعالیت‌های سازمان اطلاعات سپاه پاسداران و کارنامه ریاست آن؛ پاسخ به یک سؤال ساده همه چیز را مشخص می‌کند و آن اینکه ایران 1401 امن‌تر و قدرتمندتر از ایران یک‌دهه قبل هست یا نیست!؟

طبعا همه می‌دانیم که دلایل و استنادات پاسخ “آری” بیشتر از پاسخ “خیر” است و همین مسئله نشان می‌دهد که کارنامه حجت‌الاسلام طائب در عرصه امنیت‌سازی برای انقلاب و مردم و ایران بسی بلندبالا بوده است و سنگ‌های پرتاب شده به سمت این کارنامه هرگز به ستیغ بلند آن نخواهند رسید.

از طرفی دقت شود که طعنه‌زنندگان و مدعیان نقد نه از یک طیف صاحب کارنامه، عقلانیت‌محور و یا خوشنام که البته شوربختانه از طیفی هستند که در محافل تحلیلی جز با خوانش سوابق گروهک فرقان و فرق ضالّه نمی‌توان درباره آنها به بحث و فحص اصولی نشست.

جالب است که اساسا فروکاست کارنامه وزین، جهادی و البته گمنام حجت‌الاسلام طائب در ریاست سازمان اطلاعات سپاه به مقولات ذهنی اینان از قبیل بولتن و کانال تلگرامی و عزل و… نیز یک نمایش روحوضی برای لایک‌های محفلی یا توییتری است.

سوابق جریانات منتقد مذکور همچنین اثبات کننده بصیرت نافذ مدیریت یک سازمان اطلاعاتی کلان نیز هست. سازمانی که حکما در سمت و سویی جهاد کرده است که امروز جریانات بدنام مدعی او شده‌اند و کارنامه مدیریتش را با منتظری مقایسه می‌کنند یا به پرونده‌سازی در بولتن‌ها تقلیلش می‌دهند.

چه اینکه حتما برای حجت‌الاسلام طائب کاری نداشته با علم به ژنتیک هوچی مسلک و علاقمند به تکفیر اینان؛ مدلی را برای حرکت خود طراحی کند که رضایت عدالتخواهان تندرو و جریانات بد کارنامه هم جلب شود.

اما چنین چیزی از ساحت پاسداری و خون‌نامه‌ای که پاسداران در دفاع از انقلاب اسلامی امضا کرده‌اند بسیار دور است.

در انضمام این تحلیل البته بایستی توجه عمومی را به سمت این حقیقت نیز سوق داد که اساسا “عدالتخواهان تندرو و منحرفین” با رجال جهادی، با سپاه و با سرویس‌های اطلاعاتی جمهوری اسلامی دچار عداوت هستند. و این مسئله به اعوجاجات فکری آنها برمی‌گردد که در مغایرت با مانیفست انقلاب اسلامی قرار دارد.

حقیقتی که هم در قضیه حجت‌الاسلام طائب، هم در ماجرای کنار رفتن محسنی اژه‌ای از وزارت اطلاعات دولت احمدی‌نژاد و هم در چالش‌های حجت‌الاسلام حیدر مصلحی (وزیر وقت اطلاعات) با حلقه انحرافی شاهد آن هستیم و طبعا برای ریاست جدید سازمان اطلاعات سپاه نیز که در همین مسیر حرکت خواهد کرد، چنین چالش‌هایی متصور خواهد بود.

برای این قضیه باید ضمن جهاد تبیین، فکر عاجلی بشود تا مخرج مشترک‌های دشمن بیش از این نتوانند بعنوان سرعت‌گیر در روند پیشرفت‌های مختلف نظام جمهوری اسلامی ایران ایفای نقش کنند…

مطالب مرتبط | Related posts:

ماجرای کاترین شکدم رسوایی دیگری برای جریان عدالتخوار و اصلاح طلبان تندرو! + عکس
کاترین پرز شکدم؛ نفوذ، پروژه رسانه‌ای یا طراحی شخصی؟!
شادی اصلاح طلبان روی آوارهای متروپل/ امام جمعه و دولتی ها در میدان، اصلاحات مشغول توئیت‌زنی زیر کولر!
سیا و موساد دست به دامان اراذل و اوباش / ضربه سنگین سازمان اطلاعات سپاه به پیاده نظام موساد + عکس و فیلم
۱۳ سال گمنامی رئیس سازمان اطلاعات سپاه / واکنش‌ها به جابجایی حسین طائب چه بود؟ + عکس و فیلم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا