خدمات دهی رسانه حزب «اتحاد ملت» به تروریست ها و اغتشاشگران

کانال تلگرامی امتداد- ارگان رسانه‌ای حزب اتحاد ملت (اعضای حزب منحله مشارکت)- در مطلبی با عنوان «داده‌ها روایت می‌کنند: اعتراضات هنوز فروکش نکرده است» نوشت: «این روزها اعتراضات زیادی در شهرهای مختلف کشور در جریان است؛ با این حال ارزیابی دقیقی از شدت و فراز و فرود این اعتراضات در دسترس نیست. به همین جهت، با بررسی کانال وحید آنلاین، به‌عنوان یکی از رسانه‌های معتبری که اخبار اعتراضات را پوشش می‌دهد، می‌توان تصویری اولیه از این موضوع داشت و آن را معیاری برای ارزیابی میزان اعتراضات در نظر گرفت.»

در ادامه این مطلب آمده است: «بر همین اساس، بیشترین اعتراضات در سراسر کشور در روزهای ۲۹ و ۳۰ شهریور ماه انجام شده است و پس از آن اعتراضات در سراسر کشور کاهش محسوسی داشته است؛ اما این به معنای پایان اعتراضات نبوده و همان‌طور که در نمودار مشخص است مجدداً در روز گذشته، اعتراضات، خصوصاً در تهران، اوج گرفته است. امری که نشان می‌دهد برخلاف تصور برخی، اعتراضات همچنان ادامه دارد.»

جدای از اینکه این رسانه اصلاح‌طلب، در مطلب مذکور به آشوبگران برای استمرار اقدامات خرابکارانه پالس داده و به عبارتی به آنان قوت قلب! می‌دهد، از یک رسانه بدنام و بدسابقه جریان معاند نیز تمجید و تجلیل کرده است.

وحیدآنلاین، یکی از رسانه‌های جریان معاند است که بارها به صورت آشکار از تروریست‌ها حمایت کرده و از حامیان اصلی تحریم، توهین و تفرقه میان مردم ایران است.

مطالب مرتبط:

  1. تقاطع گفتمانی فحاشان، تحریمی‌ها، اوباش و تروریست‌های مرزی
  2. تروریست‌ها و ورشکسته‌ها پای کار آشوب و ناامنی/ از مریم رجوی و قاتلان خاشقچی تا کومله و بارزانی
  3. مهمترین تفاوت ۷۸ و ۸۸ و ۹۸ / اینبار اغتشاش لمپن ها و سلبریتی ها و رسانه ها
  4. تبدیل اعتراض به جنگ خیابانی چه معنایی دارد؟ / ورود تروریست‌ها و داعشی‌ها به صحنه جرم + تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا