دروغ خبرآنلاین و اعتمادآنلاین تکذیب شد / حکم اکبر طبری نقض نشده است!

به نقل از روابط عمومی دیوان عالی کشور ضمن تکذیب خبر منتشره در خصوص نقض حکم محکومیت اکبر طبری اعلام کرد نقض رأی محکومیت اکبر طبری صحت ندارد بلکه دیوان عالی کشور در ارتباط با درخواست نامبرده مبنی بر تجویز اعاده دادرسی تنها در دو مورد از عناوین اتهامی (جعل سند و سردستگی شبکه ارتشاء) با توجه به مستندات ارائه شده بدون اینکه رأی دادگاه نقض شود، اجازه رسیدگی مجدد را داده است.

 خبرآنلاین اعتمادآنلاین دروغ شایعه فیک نیوز
خبرآنلاین اعتمادآنلاین دروغ شایعه فیک نیوز

بدیهی است دادگاه بعدی پس از رسیدگی مطابق ماده ۴۸۰ قانون آئین دادرسی کیفری در صورتی که اعاده دادرسی را وارد تشخیص دهد، می‌تواند آن بخش که مورد اعاده قرار گرفته را نقض و رأی جدید صادر کند.

طبق ماده ۴۷۴ قانون مذکور اعاده دادرسی نسبت به رأی قطعی پس از حدوث واقعه جدید و یا ارائه مستندات جدید صورت می‌گیرد که پرونده در همین راستا مطرح و منتهی به تصمیم مزبور شده است.

پیشتر رسانه های اصلاح طلب اعتماد آنلاین و خبرآنلاین خبر دروغ نقض رأی محکومیت اکبر طبری را منتشر کرده بودند!

مطالب مرتبط | Related Posts:

  1. چرا یک روده راست در شکم برخی اصلاح طلبان نیست / دروغ پردازی کاسبان تحریم؛ از «سعیده پورآقایی» و «سس کچاپ نوری زاد» تا «گوهر عشقی»
  2. شایعاتی که مانند آوار بر سر متروپل فروریخت! + عکس و فیلم
  3. مقصران دیروز، مرثیه سرایان امروز متروپل/ سیاست بومرنگی اصلاحات که به خودش باز می‌گردد! + عکس
  4. اظهارات خنده دار و خلاف واقع «محمدرضا محبوب فر» از نوزادان رهاشده تا گرده‌افشانی بهاری گیاهان!/ این همه آمار تلخ و بدون سند برای چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا