راه اندازی خیریه توسط «سلبریتی هایِ کودک خوار» ! + عکس

افشای بخشی از ابعاد پرونده‌ی خوفناک، عظیم و فراگیر «جفری اپستین»، میلیاردر یهودی که لقب بزرگ‌ترین قاچاقچی کودکان با اهداف بردگی جنسی و قربانی آیینی را در آمریکا دارد، شاید بزرگ‌ترین و تکان‌دهنده‌ترین رویداد اجتماعی در پیوند با عملکرد «دولت پنهان» و وابستگان آن در آمریکا و سایر نقاط دنیا بوده است.

جفری اپستین، کسی که اسنادی مبنی بر عضویت او در موساد نیز منتشر شد، کسی بود که راهبری یک شبکه‌ی بزرگ قاچاق کودکان از چین، اوکراین، لهستان و دیگر مناطق آلوده جهان(از منظر قاچاق انسان) را بر عهده داشت که کار آن فراهم کردن تفریحات شیطانی و جنایتکارانه برای «نخبگان» مشهور، پرقدرت و ذینفوذ در آمریکا و البته ثبت این جنایت‌ها روی عکس و فیلم برای به اطلاعت درآوردن این نخبگان و گرفتن خدمات از آنان بود(و هنوز هم هست!). اخیرا، فعالان اجتماعی، خبرنگاران تحقیقی و برخی سیاسیون به نسبت آزاده‌تر افشاگری‌هایی را درباره‌ی فهرست مسافران جزیره‌ی خصوصی اپستین(که در آن مراسم قربانی کودک و بهره‌کشی جنسی از آنان توسط نخبگان انجام می گرفت) انجام داده‌اند که به شدت تکان‌دهنده است. در این فهرست، از هنری کیسینجر و بیل کلینتون، تا آلن دجنرس، اپراه وینفری، از بیل گیتس تا خوانندگان، ورزشکاران و بازیگران بسیار مشهور هالیوود حضور داشته‌اند.

ما در چندین گزارش، تا حدی جفری اپستین، شریک او ژیزلن ماکسول و شبکه‌ی مخوف آنان را معرفی کرده‌ایم و قطعا گزارش‌های بیشتری هم در این زمینه در راه خواهد بود، اما در این‌جا، صرفا از باب این که مخاطبان بدانند وقتی از فهرست مسافران «اُرجی آیلند»، یعنی جزیره خصوصی اپستین به نام سنت جیمز کوچک حرف می زنیم، از چه موجوداتی سخن می گوییم، به عنوان مشت نمونه‌ی خروار یکی از آنان را معرفی می کنیم.

شماری از گزارش‌های پیشین :
نماد بهره‌کشی جنسی از کودکان، جاسوس موساد بود/ شبکه جهانی صهیونیسم چگونه سیاستمداران آمریکایی را گروگان گرفته است؟<br/>نقش «پدر انقلاب‌های رنگی» در قاچاق کودکان چیست؟ +عکس و فیلم<br/>رابطه‌ی خانواده‌ ملکه انگلیس با قاچاقچی بزرگ دختران نوجوان چه بود؟ +تصاویر<br/>همه مردان پادشاه جدید/ راز وجود حلقه تبهکار پیرامون چارلز چیست؟ +تصاویر<br/>آیا بازیگر زن هالیوود قربانی توطئه‌ سازمان‌های اطلاعاتی شد؟ +عکس و فیلم

«رِین ویلسون»( Rainn Wilson)، کمدین، بازیگر، کارگردان، تهیه‌کننده و تاجر آمریکایی، یکی از کسانی بوده که در چند نوبت به جزیره‌ی خصوصی اپستین سفر کرده بود. این فرد، یکی از رسواترین سلبریتی‌های مرتبط با اپستین است، چرا که هیچ‌گاه ابایی از بیان منویات کثیف خود، حتی در شبکه‌های اجتماعی نداشته است.

در تصویر زیر، که بخشی از توئیت‌های قدیمی او جمع‌آوری شده، (با عرض معذرت از مخاطبان) او وقیحانه از لذت ارتباط جنسی با کودکان، شکنجه‌ی آنان، خوردن گوشت و خون آنان حرف می زند.

گزارش پیشین درباره‌ی اعتیاد به خون در هالیوود:
«دکتر اسلیپ»: دنباله‌ای تکان‌دهنده بر «درخشش» کوبریک/ آیا فرقه‌ «خون» در هالیوود حقیقت دارد؟+عکس و فیلم

اما نکته‌ی دهشتناک‌تر این که این فرد که چنین آشکار، افکار شیطانی خود را در فضای مجازی داد می زد، نه تنها تحت تعقیب قضایی قرار نگرفته، که اقدام به تاسیس یک «خیریه»ی کودکان در کشور فقیر و مصیبت‌زده‌ی هاییتی به نام «Lidè Haiti,» کرده است. نام هاییتی، دست‌کم از زمان زلزله‌ی مرگبار این کشور(2010)، با ماجرای قاچاق کودکان گره خورده است. یکی از مشهورترین نام‌های مطروحه در پرونده‌ی قاچاق کودکان، نام «بنیاد کلینتون» در پرونده‌ی یک مددکار کودکان بی‌سرپرست هاییتی به نام «لارا سیلزبی» است که در واقع، یکی از رابطین و تامین‌کنندگان کودک برای محافل پرنفوذ در ایالات متحده بوده است.

گزارش تفصیلی درباره کلینتون‌ها:
از لپ‌تاپ شوم «آنتونی وینر» تا آثار هنری سیاه «جان پودستا» / راز نفرت از هیلاری کلینتون در آمریکا چیست؟ +عکس و فیلم و سند

باز نکته‌ی مهم‌تر این که این فرد روان‌پریشِ شیطان‌پرست، از دوستان نزدیک کلینتون‌هاست و توانست در تاسیس «خیریه» کذایی خود، که یکی از پوشش‌های معمول قاچاقچیان بین‌المللی کودک در مناطق بحران‌زده است، از حمایت کلینتون‌ها و چهره‌های معروفی چون «اپراه وینفری» بهره ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا