روحانی اجازه دریافت خسارتِ برجام از آمریکا را نداد! / دروغ شاخدار سایت جماران و رسانه های اصلاح طلب چه بود؟ + عکس

دروغ آشکار سایت جماران و رسانه های اصلاح طلب درباره تکذیب مخالفت روحانی با دریافت غرامت از آمریکا در برجام!

دروغ سایت جماران و خسارت برجام
دروغ سایت جماران و خسارت برجام

هوش برخی‌ها در مورد تحولات دیپلماتیک و اتفاقات روی داده در حوزه سیاست خارجی به اندازه جلبک است و فکر می‌کنند کسی حواسش نیست! چند شب پیش آقای دکتر مرندی گفتگویی با علی علیزاده در یوتیوب داشت که در یک بخش از آن صحبتی در مورد بحث دریافت غرامت از آمریکا به دلیل ضررهایی که به ایران زده بود شد. آقای ظریف موضوع دریافت غرامت را در رسانه‌ها مطرح می‌کند و خواستار پرداخت غرامت توسط آمریکا می‌گردد، ولی چندی بعد ظریف دیگر صحبتی از این خواسته به میان نمی‌آورد؛ وقتی از او پرسیده می‌شود چرا درخواست غرامت را از میز مذاکره برداشتید می‌گوید چون آقای روحانی در جلسه هیات دولت گفته بود که دنبال گرفتن غرامت نیستیم، دیگر مطرح نکردم! در حالی که مستندات صحبت‌های ظریف و روحانی در فضای مجازی وجود دارد سایت جماران که وظیفه‌اش نشر افکار و آرای حضرت امام (ره) است وارد بازی کثیف سیاست جناحی شده و به دروغ این خبر را که مشاهده می‌کنید به نقل نزدیکان ظربف منتشر کرده است. در پست‌های بد برخی مستندات این واقعه را بازنشر خواهیم کرد تا متوجه شوید چرا آقای ظریف و نزدیکانش فکر می‌کنند مردم حواسشان جمع نیست و فقط خودشان می‌دانند.

ظریف خسارت برجام
ظریف خسارت برجام

این عکسی از سایت ایندیپندنت فارسی وابسته به آل سعود است که در تاریخ ۱۰ تیرماه ۱۳۹۹ به نقل از آقای محمد جواد ظریف می‌گوید آمریکا باید به مردم ایران غرامت دهد! سایت جماران و دیگر رسانه‌های جریان به اصطلاح اصلاح طلب، مدعی هستند که درخواست پرداخت غرامت مربوط به دولت سیزدهم است! در حالیکه همه آنهایی که کمی حافظه تاریخی داشته باشند و جریان خبری را دنبال کرده باشند می‌دانند که این موضوع به صراحت بارها توسط آقای ظریف و دیگر مسئولان دولتی تکرار شد و طرف آمریکایی نیز به ان واکنش نشان داد! ولی حالا با بی‌اخلاقی تمام ادعا می‌کنند این موضوع توسط تیم مذاکره کننده فعلی مطرح شده است!! هر چند تیم مذاکره کننده فعلی نیز فقط در مسئول تیم و یکی دو نفر دیگر تغییر داشته و در کلیت همان تیم دولت قبل است، با این حال تلاش برای قلب واقعیت و دروغ بستن به دیگران کار درستی نیست. این رسانه‌های به اصطلاح اصلاح طلب همواره جریان رقیب را به دروغگویی و خبرسازی متهم می‌کنند در حالیکه برای من یکی در طول این سالها جعلیات این شبه رسانه‌های وابسته به تاریکخانه‌های قدرت در ایران ثابت شده و این هم یک نمونه آن است.

روحانی خسارت برجام
روحانی خسارت برجام

این تصویر هم از سایت رادیو فردا متعلق به آمریکا است!؟ تاریخ آن نیز ۶ ماه بعد از مطرح شدن دریافت غرامت توسط آقای ظریف است! یعنی حتماً چیزی توسط وزیر خارجه شیخ حسن مطرح شده که او هم آمده و آن را رد کرده است و گفته که فعل خسارت نمی خواهیم! (شاید بعداً خواستیم!) در این مورد می‌توان تصاویر بیشتری را هم آورد، اما به نظرم همین دوتا برای باز کردن مشت پر از دروغ جعلی‌سازان کافی باشد. اقدام آقای ظریف برای اعلام درخواست غرامت از آمریکا کار بدی نبود بلکه رفتار شیخ حسن روحانی برای رد کردن این موضوع بسیار زشت و بد بود و یک بخش از امتیازدهی مفت و مجانی وی به آمریکایی‌ها به این امید بود که شاید آن‌ها یک توافق نیم‌بند را امضا کنند و او بتواند از این توافق بهره سیاسی را ببرد! اما با وجود کوتاه آمدن‌های پیاپی و فرستادن سیگنال های مختلف در حوزه اقتصادی و سیاسی در کاخ سفید کسی برای حرف‌های شیخ تره هم خورد نکرد! کما اینکه اعضای تیم او امروز اینگونه با بی‌اخلاقی تمام دارند تاریخ و اتفاقات همین دو سال پیش کشور را تحریف می‌کنند خدا به فریاد ۵۰ سال آینده برسد که این قوم چه چیزهای دیگری را تکذیب کنند.

ظریف خسارت برجام
ظریف خسارت برجام

این هم تصویر دیگری از اظهار نظر محمدجواد ظریف در مورد دریافت غرامت از آمریکا، دو ماه بعد از روی کار آمدن دولت جدید آمریکا! وزیر امور خارجه وقت صحبت دریافت غرامت را نه در دوره ترامپ که بعد از روی کار آمدن بایدن مطرح کرده است. اما همانگونه که در پست های بالاتر مشاهده کردید حسن روحانی در فروردین ۱۴۰۰ دریافت خسارت از آمریکا را رد کرده بود. با این حال تا یک ماه قبل از آن یعنی در اسفند سال ۱۳۹۹ محمد جواد ظریف به عنوان وزیر امور خارجه میزان خسارت وارد شده توسط آمریکا در حوزه تحریم‌ها را هم درآورد کرده و گفته بود این کشور یک تریلیون دلار به ایران خسارت وارد کرده و باید آن را پرداخت کند. این‌ها را نوشتم تا حجت بر همه تمام شود و آقای ظریف نزدیکانش، به ویژه رسانه‌های زرد بعد از این اگر خواستند تاریخ را تحریف کنند و آنچه را که دوست دارند به خورد مردم بدهند با ادبیات بسیار متفاوتی با آنها صحبت خواهیم کرد.

دروغ و شانتاژ کثیف رسانه های اصلاح طلب!

دروغ رسانه های اصلاح طلب درباره افتضاح عدم دریافت خسارت برجام در دولت روحانی
دروغ رسانه های اصلاح طلب درباره افتضاح عدم دریافت خسارت برجام در دولت روحانی

هدفم از از پرداختن به این خبر دفاع از دکتر مرندی نیست، با وجود اینکه ایشان از دوستان خوب ما هستند؛ اما وقتی این تعداد به حساب «رسانه» پر ادعا که همه آنها به رانت آلوده هستند یک خبر را بدون تحقیق و بدون یک جستجوی ساده منتشر می کنند و حتی برخی از آنها با علم به دروغ بودن این خبر تلاش دارند تا جعلیات مدنظر خود را به خورد مخاطب بیچاره بدهند به ناچار برای دفاع از شعور مردم و تاریخ هم که شده باید چند کلمه می‌نوشتم. حالا بروید و این سایت‌های خبری و شبه رسانه‌های بی اخلاق را به عنوان مرجع خبری خود انتخاب کنید تا هر چه دروغ دارند به خورد شما بدهند. از دنیای اقتصاد بگیر که اگر زورش می‌رسید تمام رسانه‌های ایران را تعطیل می‌کرد تا فقط خودش بماند و رانت‌های پایان‌ناپذیرش (روزی در موردش چیزهایی خواهم نوشت که سرتان سوت بکشد) تا خبرآنلاین نزدیک به لاریجانی و همچنین روزنامه ضدایرانی و ضدملی اعتماد دبیرکل حزب اعتماد ملی و آنهایی که از روی دست این جماعت مشق می‌کنند را دنبال کنید. حقیقت چیزی نیست که بتوان آن را پنهان کرد و دروغ را به مخاطب خوراند یکی پیدا می‌شود که حجاب از چهره دروغگویان بردارد.

دروغ رسانه های اصلاح طلب درباره افتضاح عدم دریافت خسارت برجام در دولت روحانی
دروغ رسانه های اصلاح طلب درباره افتضاح عدم دریافت خسارت برجام در دولت روحانی

با این همه توضیحات و آوردن مستندات و شواهد و قرائن آیا به نظر شما این «رسانه‌ها» به اندازه سر سوزن اخلاق دارند که بروند دروغی را که گفته‌اند اصلاح کنند و کلاهی که از سر مخاطب برداشتند را با عذرخواهی سر جایش برگردانند؟ تا جایی که من این به حساب رسانه‌ها را می‌شناسم هیچ‌کدامشان برای مخاطب ارزش قائل نیستند تا یک عذرخواهی حتی کوچک هم کنند‌ متاسفانه گرفتار قوم غریبی شد‌ه‌ایم که در روز روشن در برابر ملت دروغ می‌گویند و اصلا عین خیال‌شان هم نیست.

دروغ رسانه های اصلاح طلب درباره افتضاح عدم دریافت خسارت برجام در دولت روحانی
دروغ رسانه های اصلاح طلب درباره افتضاح عدم دریافت خسارت برجام در دولت روحانی

اگر بخواهم روزانه دروغ‌هایی که این به حساب رسانه‌های وابسته به جریان خاص می‌گویند را منتشر کنم، باید همه وقتم را صرف آن کنم.‌ ایران مسئول، سردبیران، دبیران و خبرنگاران همه این شبه‌رسانه‌ها در کانال اخبار سوریه حضور دارند، شماره‌ تلفن بسیاری از آنها را دارم و خیلی از آنها سابقه همکاری چند ساله با خودم را دارند. حالا ببرید و ببینید کدامشان خبر را اصلاح می کنند و می‌نویسند که منبع نزدیک به تیم مذاکره کننده در دولت قبل به ما دروغ گفته و ما از این بابت از محضر مخاطبان عذرخواهی می‌کنیم و آنچه دکتر مرندی مطرح کرده درست بوده است! این را یک شاقول بگیرید برای بقیه خبرهایشان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا