روسیاهی ضدانقلاب با صفرشدن مرگ کرونایی در ایران / دروغ بی‌بی‌سی و ایران اینترنشنال درباره آب مقطر بودن واکسن ایرانی!

کشورمان پس از دوهزار و صد روز آمار صفر مرگ کرونایی را ثبت کرد. این درحالی است که آمریکا در همین روز ۳۴۸ مرگ کرونایی را ثبت کرد.

در این مدت متاسفانه ۱۴۱۳۱۸ نفر از هموطنانمان از جمله کادر درمان جان خودشان را از دست دادند اما نکته قابل تامل این است که ایران تنها کشوری است که علاوه بر مبارزه با ویروس کرونا با ویروس شایعات و تحریم هم دست و پنجه نرم کرد.

رسانه‌ها و شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان به همراه سران غربی و آمریکایی اگر که تا پیش از آن مدعی بودند اقدامات و تحرکاتشان علیه جمهوری اسلامی و مسئولان است، اما از ان به بعد عناد خود با مردم ایران را علنی کردند.

واکسن ایرانی برکت
واکسن ایرانی برکت

این رسانه‌ها در این مسیر از یک سو با شایعه‌پراکنی، سیاه‌نمایی، بزرگنمایی، تحریف و تقطیع سعی در ناکارآمد نشان دادن مسئولان و القای ناامیدی داشتند و از سوی دیگر با گرا دادن به دشمنان، به صورت علنی مانع ورود واکسن و دارو به داخل کشور شدند.

همین رسانه‌ها و کاربرانی که در طول این سال‌ها بیشترین انتقادات و هجمه ها را به ایران وارد کردند و امریکا را به عنوان الگو معرفی کردند، به این موضوع اشاره‌ای نکردند و گویا باید هنوز منتظر واکسن «خود تحقیری» ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا