زن ستیزی مدعیان حقوق زنان، از عبدالحمید و شروین تا تندروهای اصلاح طلب و منافقین! + عکس

عبدالحمید که در حمایت از جنبش زن زندگی آزادی از نظام میخواست تا به حقوق زنان احترام بگذارد، در حالیکه در مسجد مکی زاهدان برای 100 زوج مراسم ازدواج برگزار کرده اما به عروس خانمها اجازه ورود به مسجد را نداده است !!!

مراسم ازدواج در مسجد مکی زاهدان با حضور عبدالحمید و بدون حضور عروس خانم ها!
مراسم ازدواج در مسجد مکی زاهدان با حضور عبدالحمید و بدون حضور عروس خانم ها!

برای اینان ارزش زن از یک دام هم کمتر است، آنوقت بدستور اربابشان برای حقوق زنان اشک هم میریزند!

ازدواج دانشجویی دانشگاه های جمهوری اسلامی ایران
ازدواج دانشجویی دانشگاه های جمهوری اسلامی ایران

حال این تصاویر را با تصاویر جشن ازدواج دانشجویی در دانشگاه های جمهوری اسلامی مقایسه کنید تا بفهمید شعار زن زندگی آزادی و فتنه اخیر فواحش چگونه قرار است جیب کلّاش های مانند عبدالحمید و شرکایشان را پر از دلار های سعودی بکند؟!

ادبیات زن ستیزانه شروین ، خواننده جنبشِ زن زندگی آزادی!

شروین خواننده ای که برای خواهرم خواهرت خواهرامون رو خوانده و از حکومت های زن ستیز غربی کاپ قهرمانی جنبش فواحش را هم دریافت کرده است اینگونه ذهن بیمار و زن ستیز خود را نشان می دهد.

ادبیات زن ستیزانه شروین خواننده جنبش زن زندگی آزادی
ادبیات زن ستیزانه شروین خواننده جنبش زن زندگی آزادی

زن ستیزی مدعیان اصلاح طلبی

محمد علی نجفی شهردار اصلاح طلب تهران، زن جوان خود را با اسلحه و در حمام به وحشیانه ترین شکل ممکن می کشد ولی علاوه بر اینکه هیچ صدایی از رسانه ها و فعالان اصلاح طلبی بلند نمی شود
،بلکه تندروهای جریان و حتی فعالان زن اصلاح طلب با بیشرفی کامل مقتول را به پرستو بودن و اعمال خلاف عفت متهم می کنند و سعی می کنند با تشویش اذهان عمومی و حتی گلریزان کردن توسط سید محمد خاتمی، قاتل را از محکمه عدالت برهانند. لکه ننگ این اتفاق همواره بر پیشانی تندروهای اصلاح طلب خواهد ماند.

حمایت اصلاح طلبان از قتل میترا استاد توسط محمد علی نجفی
حمایت اصلاح طلبان از قتل میترا استاد توسط محمد علی نجفی
حمایت اصلاح طلبان از قتل میترا استاد توسط محمد علی نجفی
حمایت اصلاح طلبان از قتل میترا استاد توسط محمد علی نجفی
محمد علی نجفی شهردار قاتل تهران
محمد علی نجفی شهردار قاتل تهران

مجاهدین خلق و ادعای حمایت از حقوق زنان!

عشق ورزیدن، ازدواج و مادر شدن زیباترین احساساتی است که یک زن در طول عمر خود تجربه می‌کند و از حقوق اولیه و مسلم اوست؛ حقوقی که گروهک منافقین از زنان عضو خود می‌گرفت! در طول تاریخ هرگاه شعار حمایت از حقوق زنان و برابری جنسیتی به میان آمده است، در لوای همین شعار‌های رنگارنگ بالاترین ظلم‌ها به زنان را شاهد بوده‌ایم و تلاش شده است با گرفتن زنانگی زنان، آنان را ابزاری برای پیشبرد اهداف و مطامع خود قرار دهند. حالا چه جنبش فمینیسم باشد و چه نحله منافقینی که خودشان نام «مجاهدین خلق» را برای خود برگزیدند؛ گروهکی که در ابتدای تشکیل هیچ زنی را در ساختار تشکیلاتی خود نمی‌پذیرفت، اما بعد‌ها برای پیشبرد کار‌های تشکیلاتی‌شان و راه‌اندازی خانه‌های تیمی، زنان را هم وارد گروهک خود کردند. این جذب و ساماندهی هر چند با شعار‌های برابری و حمایت از حقوق زنان بود، اما گروهک منافقین پس از جذب زنان در ساختار خود، بیش از هر نظام برده‌داری زنان را مورد استثمار قرار داد تا جایی که در این تشکیلات علاوه بر گرفتن حق ازدواج از زنان و طلاق‌های اجباری و گرفتن فرزندان‌شان، با خارج کردن رحم زنان و عقیم‌سازی آنان، حداقل حقوق انسانی را از زنان گرفتار در این تشکیلات سلب می‌کردند.

زن ستیزی مجاهدین خلق
زن ستیزی مجاهدین خلق

پادگان اشرف مقر اصلی منافقین در عراق اگر می‌توانست دهان باز کند روایت‌های تکان‌دهنده‌ای را از جنایات منافقین علیه اعضای خود نقل می‌کرد. همچنان که برخی از اعضای جداشده این سازمان که توانسته بودند خود را از چنگال آنان نجات دهند هم برش‌هایی از واقعیت این فرقه را روایت کرده‌اند.
پس از تخلیه این پادگان در سال ۹۲، دبیر دوم سفارت به آمریکا در بغداد طی گزارشی مستند، بخشی از جنایات سرکرده گروه تروریستی مجاهدین در تسویه‌حساب‌های خونین و کشتار همکاران خود، تجاوز به زنان حاضر در پادگان اشرف، مسموم‌سازی و اعدام ده‌ها تن از اعضای بریده این گروه پرده برداشت. در بخشی از این گزارش آمده است: «رجوی روابط جنـسی گسترده‌ای با افـراد نـظامی، سـیاسی و دفـتـری زن این گروه داشــته است و دستور عــقیم‌سـازی برخی از آنان را نیز صادر کرده بود. وی در این گزارش یادآور می‌شود کـه خـود شـاهـد دیــدن فیلـم‌هایی از اعترافات این زنـان بـوده است.»

زن ستیزی مجاهدین خلق
زن ستیزی مجاهدین خلق

نگاه رئیس سازمان مجاهدین خلق نسبت به خانواده تابعی از منافع شخصی و تشکیلاتی رهبری فرقه بود. در اوایل انقلاب ایدئولوژیک در سال ۱۳۶۴ به همه اطمینان خاطر داده شد که این طلاق و ازدواج فقط یک بار در عمر سازمان اتفاق افتاد و آن هم مختص رهبری است و کسی حق ندارد از آن تقلید کند، اما بعد‌ها با پایین و بالارفتن رده هر یک از زنان یا شوهران، به خاطر اختلاف سطح مسئولیت آنها، باید زن از شوهر خود جدا می‌شد و به مـردی تعلق می‌گرفت که هم سطح رده و مسئولیت وی باشد.

زن ستیزی مجاهدین خلق
زن ستیزی مجاهدین خلق

در ازدواج‌های درون تشکیلاتی زن یا دختر هیچ گونه حق انتخابی در رابطه با همسر، یعنی کسی که به عنوان شریک سالیان زندگی خود انتخاب می‌کرد، نداشت و باید زن با مردی که سازمان انتخاب کرده بود، ازدواج مـی‌کرد و در این باره حق هیچ‌گونه انتخابی نداشت. در واقع زنان وسیله باج‌دهی به مردان شده بودند. بسیار اتفاق می‌افتاد که دختران جوان را به مردان مسن می‌دادند. درست مانند اهدای خواهر ۱۶ ساله موسی خیابانی به مهدی ابریشمچی ۴۰ ساله برای قدردانی از خدمات ابریشمچی که به نفع رجوی از همسر خود گذشته بود!

زن ستیزی مجاهدین خلق
زن ستیزی مجاهدین خلق

این فرقه در درون تشکیلات خود در ۲۶ مهر ماه سال ۱۳۶۸ طلاق‌های ایدئولوژیک را به صورت اجباری مقرر کرد و همه اعضا متعهد شدند برای همیشه حق ازدواج را از خود سلب کنند و نقض این تعهد هزینه سنگینی در پی داشت. در واقع انقلاب ایدئولوژیک رجوی و مریم عضدانلو از ازدواج آغاز شد، اما انقلاب ایدئولوژیک اعضای مجاهدین باید از طلاق ایدئولوژیـک آغاز می‌شد!
سازمان مجاهدین خلق طی عملیات موسوم به قله آرمانی حداقل ۱۵۰ نفر از زنان عضو خود را عقیم کرده است. این عملیات به عاملیت نفیسه بادامچی یکی از پزشکان سازمان و به شکل خارج کردن رحم زنان سازمان اجرا می‌شد. برداشتن رحم زنان به زور و تحت تعلیمات فرقه‌ای نوعی نقص‌عضو است که قابل درمان و جبران نیست. عقیم کردن زنان در تناقض با قوانین حقوق بشری است که سلامت زنان را مورد تأکید قرار می‌دهد.

رهبراناغتشاشاترابشناسید/«زن،زندگی،آزادی»بهتعبیر«مریمرجوی»!دراینگزارش«زن،زندگی،‌آزادی»‌راازدریچهنگاهمریمرجویومنافقینبهتماشابنشینید!mashreghnews.ir

پهلوی و زنان!

نظر واقعی شاه پهلوی درباره زنان را بی هیچ توضیح و تفسیری می‌توان در یکی از مصاحبه‌هایش به صراحت دریافت. «اوریانا فالاچی» خبرنگار مشهور ایتالیایی در سال ۱۳۵۲ با پهلوی دوم مصاحبه‌ای طولانی انجام داد که بعدها شرح آن در کتاب «مصاحبه با تاریخ» (کتابی که به گفت‌وگو با مقامات سیاسی و شخصیت‌های مشهور جهان اختصاص دارد) منتشر شد. بخشی از این مصاحبه که به قابلیت‌های زنان اختصاص دارد و نشان می‌دهد پهلوی دوم حتی برای زنان قابلیت آشپزی هم قائل نبود در ادامه بخوانید:

پهلوی: …آیا به نظر شما درست می‌آید که یک شاه، امپراتور ایران، وقت خودش را با صحبت‌کردن درباره این مسایل به هدر دهد؟ صحبت‌کردن راجع به همسرها، راجع به زنان؟

فالاچی: خیلی عجیب است، اعلیحضرتا! اگر تا به حال شاهی بوده که صحبت‌هایش راجع به زنان بوده، شما بوده‌اید. و هم اکنون من در این تردید می‌‌کنم که حتی زن در زندگی شما به حساب آمده باشد!

زنان در دوره پهلوی
زنان در دوره پهلوی

پهلوی: این‌جا من متأسفانه باید عرض کنم که شما یک برداشت کاملا صحیح داشته‌اید. زیرا چیزهایی که در زندگی من به حساب می‌آیند، چیزهایی که در زندگی من نقش داشته‌اند چیزهایی کاملا متفاوت بوده‌اند. مطمئنا این‌ها ازدواج‌های من نبوده‌اند. زن‌ها، می‌دانید …

زنان در دوره پهلوی
زنان در دوره پهلوی

ببینید! اجازه دهید آن را به این‌ گونه بیان کنیم. من آنها را ناچیز نمی‌شمارم. آنها بیش از هر کسی از انقلاب من بهره برده‌اند. من مصرانه جنگیده‌ام تا آنها حقوق و مسئولیت‌های مساوی داشته باشند. من حتی آنها را در ارتش هم گذاشته‌ام. جایی که آنها برای ۶ ماه آموزش نظامی می‌بینند و سپس برای مبارزه با بی‌سوادی به روستاها فرستاده می‌شوند و در ضمن فراموش نکنیم که من پسر پدری هستم که کشف حجاب کرد، اما اگر بگویم به وسیله یکی از آنها تحت تأثیر واقع شده باشم، صادق نبوده‌ام. هیچ‌کسی نمی‌تواند در من اثر کند، هیچ‌کسی، زنان فقط زیبایی‌شان و جذابیتشان و نگاه داشتن زنانگی‌شان در زندگی مرد مهم هستند… این موضوع «فمینیسم» برای مثال، این فمینیست‌ها چه می‌خواهند؟ شماها چه می‌خواهید؟ شماها می‌گویید برابری؟ آه البته من نمی‌خواهم گستاخ به نظر بیایم، اما ببخشید از اینکه این حرف را می‌زنم، زنان قانونا و صورا با مردان مساوی هستند، اما نه از لحاظ لیاقت و توانایی.

فالاچی: این طور نیست اعلیحضرتا؟

پهلوی: نه، شما هرگز یک میکل‌آنژ یا یک باخ نداشته‌اید. شما حتی یک سرآشپز معروف هم نداشته‌اید و اما اگر شما در مورد فرصت با من صحبت کنید تمام چیزی که من می‌توانم بگویم این‌ است که آیا شما شوخی‌تان گرفته؟ آیا شما تا به حال کمبود فرصت داشته‌اید که به تاریخ یک آشپز ماهر و مشهور تحویل دهید؟ شما تا به حال هیچ چیز بزرگ و جالب نیافریده‌اید، هیچ‌چیز! به من بگویید شما در حین مصاحبه‌تان به چند زن که قادر به حکومت باشند، برخورده‌اید؟

فالاچی: حداقل دو تا اعلیحضرتا…

پهلوی: چه کسی می‌داند؟ تمام چیزی که من می‌توانم بگویم این است که زنان وقتی حکومت می‌کنند، از مردان بسیار خشن‌تر و سختگیرترند و بسیار بی‌رحم‌تر. بسیاری از مردان تشنه خون هستند. من حقیقت‌ها را ذکر می‌کنم، نه عقاید را. شماها وقتی که قدرت دارید بدون وجدان هستید. کاترین دومدیسی را به خاطر بیاورید، کاترین روسیه، الیزابت اول انگلستان را، لازم به یادآوری لوکرس بورژیای شما نیست. با آن زندان‌ها و عشق‌های پنهانی‌اش، شماها دسیسه‌کارید، شماها شرورید، همه شما.

فالاچی: من متعجب شدم، اعلیحضرتا! برای این که شمایید که می‌گویید قبل از اینکه ولیعهد به سن قانونی برسد ملکه فرح دیبا باید نیابت سلطنت را قبول کند.

پهلوی: اووم… خوب… بله، اگر پسر من قبل از رسیدن به سن قانونی شاه شود ملکه فرح دیبا نایب‌السلطنه می‌شود. اما در ضمن در یک چنین موقعیتی هیأت مشاورانی خواهد بود که ملکه باید با آنان مشورت کند. در حالی که من الزامی ندارم که با کسی مشورت کنم و با کسی هم مشورت نمی‌کنم. تفاوت را حس می‌کنید؟

فالاچی: آن را حس می‌کنم، اما در حقیقت به این صورت خواهد بود که همسر شما نایب‌السلطنه است و اگر شما این تصمیم را بگیرید این بدان معنی است که شما قدرت حکومت را در وی می‌بینید.

پهلوی: اووم… در هر حال، این چیزی است که من در موقع تصمیم‌گیری فکر می‌کردم… ما در این جا برای صحبت‌کردن راجع به این موضوع ننشسته‌ایم، این طور نیست؟

https://www.aparat.com/v/8zZjN

سلبریتی ها و ادعای مضحک حمایت از حقوق زنان!

مقاله زیر را بخوانید:

روایتی از Me too وطنی و آزار جنسی در سینمای ایران / از انکار و تهدید تا اقرارِ بازیگران زن + عکس و فیلم

https://vrgl.ir/a5mYO

https://vrgl.ir/a5mYO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا