سطل ماست یا چاقو؟ / سلبریتی ها و اصلاح طلبان هر روز لجن تر از دیروز! + عکس

در چند روز گذشته تصویر و فیلم رشادت حمیدرضا الداغی جوانی که مانع اراذل اوباش مزاحم دختران سبزواری شد، در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. همگان دیدند که چگونه الداغی حتی پس از مشاهده سلاح سرد در دست مزاحمین، دست از مقاومت نکشید و تا پای جان از ناموس ایرانی دفاع کرد.

شهید حمیدرضا الداغی
شهید حمیدرضا الداغی

هرچند که این تصاویر در رسانه‌های داخلی بازتاب زیادی پیدا کرد اما شبکه های ماهواره‌ای فارسی زبان که کوچکترین اتفاق در ایران را برجسته می‌کنند یا رسانه‌هایی که دم از «زن،زندگی،آزادی» می زنند بی‌تفاوت از کنار این موضوع عبور کردند.

سطل ماست
سطل ماست

این موضوع از یک سو، سیاست‌های دوگانه رسانه‌های لندنی که یک سطل ماست را تا تیتر یک اخبارشان و می‌کنند و از سوی دیگر شهادت جوانی را که در دفاع از ناموس شهرش جان فدا می‌کند را بایکوت می‌کند نشان می‌دهد.

به طور مثال بی بی سی فارسی و ایران اینترنشنال هیچ کدام مطلبی در اینستاگرام پیرامون شهادت شهید الداغی منتشر نکردند اما چند پست درباره حضور بدون حجاب یک بازیگر زن منتشر کردند.

جالب تر آن جا است که بی بی سی فارسی، در زمان حادثه «سطل ماست» نزدیک به ۱۰ پست منتشر و سعی کرد تا این موضوع را به یک بحران تبدیل کند.


سلبریتی ها هر روز لجن تر از دیروز!

خب بعد از ۳ روز از شهادت شهید الداغی بالاخره موفق شدن به عکسهای شخصیشون دست پیدا کنن…

حالا که مطمعن شدن شهید بسیجی یا سپاهی یا به قول خودشون ارزشی نبوده عکسها رو پخش میکنن و تسلیت میگن. چقدر این سلبریتی ها لجن هستن!!!

عکس های شخصی شهید الداغی رو پخش کردن که بگن بسیجی و حزب اللهی نبوده. ممنون که زحمت ما رو کم کردید، حرف ما هم همینه. بسیجی و حزب اللهی که معلومه میره وسط، اینکه یه آدم عادی رفته از جونش گذشته یعنی هنوز ارزش های اخلاقی زنده است و اونی که میگه #من_بی_ناموسم جایی در جامعه اسلامی…


اصلاح طلبان واقعا مرزهای بیشرفی را جابجا کردند!!!

مقایسه تعداد توییت های چند کاربر فعال اصلاح طلب در پنج رویداد اجتماعی اخیر.

اصلاح طلبان و شهادت شهید حمیدرضا الداغی
اصلاح طلبان و شهادت شهید حمیدرضا الداغی

کشف حجاب پیرزنی بنام افسانه بایگان!

غول رسانه داشتن این شکلی دوستان تو روزی که جوانی باغیرت جانشو فدا کرد تو روزی که نیروی دلاور نیروی انتظامی همراه همسرش ترور شد همه اینها بایکوت خبری شدند و صدر خبرهای اکانتهای اینستا گرامی میشه کشف حجاب پیرزنی بنام افسانه بایگان !!!

کشف حجاب پیرزنی بنام افسانه بایگان!
کشف حجاب پیرزنی بنام افسانه بایگان!

چقدر سلبریتی ها و اصلاح طلبان لجن هستند که از خون شریف ترین جوانان این مملکت هم برای مقاصد سیاسی خودشان ارتزاق می کنن؟!

تسلیت تو سرتون بخوره که حتی از خون پاک این جوون هم سواستفاده میکنید. دوزاری های بی مصرف و بیشرف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا