💠 📣 جوان‌های شما را تحریک به اغتشاش می‌کنیم خودمان قِر می‌دهیم و پول درمیاریم!

محمود شهریاری مجری دوزاری که توی پیجش اموزش اغتشاشات و کوکتل مولوتف میذاشت الان میره فروشگاه‌های رفاه قِر میده بلکه به نون و نوایی برسه :)))

🔺این ویدیویی است که از محمود شهریاری مجری سالها پیش تلویزیون منتشر شده است.

محمود شهریاری سلبریتی بیسواد مجری اغتشاشگر
محمود شهریاری سلبریتی بیسواد مجری اغتشاشگر

🔺او ماه‌ها در صفحات شخصی خود ادای آدم غمگین‌ها که بابت وضعیت کشورش افسردگی دارد درمیاورد؛ با همین اداها به جوانهای مردم هم میگفت که این وضعیت اصلاً قابل تحمل نیست؛ لذا آموزش اغتشاش میداد و تحریک به آشوب میکرد.

🔺برخی جوان‌ها به خیابان میرفتند و کشور خود را درگیر ناامنی می‌ساختند، امّا شارلاتانها خودشان میدانستند که چه می‌گویند.

محمود شهریاری سلبریتی بیسواد مجری اغتشاشگر
محمود شهریاری سلبریتی بیسواد مجری اغتشاشگر

🔺مصی علی نژاد فقط در یک قرارداد ماهی ۴۵۰ میلیون تومان به جیب می‌زد، احسان کرمی و برزو ارجمند مزدشان را از اینترنشنال میگرفتند و حمید فرخ نژاد هم همان جمله‌ معروف قدیمی‌اش را محقق میکرد: همه‌ی ایران فدای بچه‌هام!

🔺حالا آقا محمود شهریاری هم خیلی خوب نشان داده که این آقایان وقتی به خلوت میروند چطور آنکار دیگر را می‌کنند؛ کار نمی‌کنند، قر می‌دهند.

حزب باد نباشیم

▪️در روزهایی که خیابان های ایران ناآرام بود، آدم هایی بودند که شهرتشان از همه چیز برایشان مهم تر بود و برای اینکه غائله را نبازند همرنگ جماعت شدند. چهره غمگین به خود گرفتند و در ظاهرا عزادار شدند. برخی هم همراه با همین موج ناآرامی ها یا ناشی از جوزدگی اقدام به انتشار ویدیوهایی کردند مشخصااقدام علیه امنیت کشور بود. حالا که روزهای نا آرامی گذشته به راحتی می توان تشخیص داد که چه کسانی ژست گرفته بودند و دنبال گرفتن ماهی از آب گل آلود بودند.

▪️محمود شهریاری یکی از همین آدم ها بود که در روزهای ناآرامی حتی آموزش ساخت کوکتل مولوتف را صحفه اش منتشر کرد. حالا انتشار این ویدیو از او در فضای مجازی با واکنش های زیادی روبرو شده. از پاییز 1401 خیلی هم نگذشته. شادی و خوشحالی که حق همه است اما وقتی برمبنای جوزدگی حال و روز و نوع رفتارتان تغییر می کند، حواستان باشد که مردم دقیقا خاطرشان هست که چند وقت قبل چطور حال خوش و لبخند زدن را حرام کرده بودید…