شیادی به سبک مادر کیان پیر فلک + عکس

مادر کیان پیرفلک بعد از اینکه قاتل پسرش رو برادر خطاب کرد از شدت درد و ناراحتیِ این روزها بستری شد.

ولی انقد حالش بد بود که قبل از بستری شدن موهاش رو رنگ کرد، یه تیشرت رنگین کمانی پوشید، یه ملافه تاج‌نشان نماد پادشاهی هم انداخت زیرش و در حال خواب از خودش سلفی گرفت!

مادر کیان پیر فلک
مادر کیان پیر فلک

حلول روح مظلوم نمایی و نمایش و شارلاتانی حسین رونقی در جسم و کالبد مادر کیان پیر فلک

خانم های بختیاری حداقل چندماه و حداکثر یکسال در سوگِ عزیزانشان موی سر را خضاب نمیکنند و…نمایشی بودن و جلب توجه کردن مادر کیان در حد لالیگاست!!!

دادگاه متهم اصلی شهادت کیان پیرفلک برگزار شد/ متهم: اتهامات را قبول دارم

دادستان عمومی و انقلاب ایذه با بیان زوایای مختلف جنایت‌های ارتکابی متهم و همدستان وی در شهرستان ایذه، با تشریح ابعاد مختلف کیفرخواست خواستار اشد مجازات قانونی برای متهم شد.

قاتل کیان پیر فلک
قاتل کیان پیر فلک

براساس کیفرخواست صادره، عباس کورکوری متهم است به محاربه از طریق کشیدن سلاح به قصد جان مردم و ارعاب و افساد فی‌الارض از طریق ارتکاب جنایت به وسیله تیراندازی با سلاح جنگی، اخلال در نظم عمومی و ایراد خسارت عمده به تمامیت جسمانی منتج به جان‌باختن ۷ نفر از جمله کیان پیرفلک، ایراد خسارت عمده به اموال عمومی و خصوصی، تشکیل گروه باغی و عضویت در آن از طریق قیام مسلحانه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.

متهم در بخشی از اظهارات خود با بیان اینکه «اتهامات را قبول دارم» گفت: علت اصلی ارتکاب من به این جنایات تحت تاثیر قرار گرفتن از فضای‌مجازی بوده که در آن شرایط با توجه به تبلیغات وسیع مجازی، به قصد انجام اقدامات خرابکارانه اسلحه تهیه کردم.

در ۲۴ و ۲۵ آبان ۱۴۰۱ وارد اغتشاشات شدم و اقدام به تیراندازی به همراه همدستان خود کردم.

بیشتر بخوانید:

مادر کیان پیر فلک ساعت تیراندازی را از کجا میدانست؟ + روایت ایذه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا