“رژیم کودک کش” واژه ای است که به واسطه جنایت‌های صهیونیست‌ها آنها را روز به روز در بین ملت‌ها منفورتر و منزوی تر کرده است. حالا در اغتشاشات اخیر واکنش‌های هیستریک آنها نشان می دهد چقدر از این عنوان عصبانید.

رسانه های مرتبط با آنها به سردمداری بی بی سی از ابتدای اغتشاشات تلاش دارند اعلام کنند که جمهوری اسلامی در حال کشتار کودکان است.

آنها در ماجرای عملیات تروریستی شاهچراغ ابتدا اعلام کردند که این عملیات که دو کودک هم در آن به شهادت رسیدند توسط جمهوری اسلامی انجام شده اما کمی بعد داعش اسناد و مدارک اقدام تروریستی خود را منتشر کرد.

در ماجرای ایذه نیز بلافاصله اعلام کردند یک کودک به نام *کیان پیر ملک” توسط جمهوری اسلامی کشته شده است. گویی آنکه این کودک ۹ ساله از قبل تحت تعقیب جمهوری اسلامی بوده و حالا در یک فرصت موفق به کشتن وی شده است!

علی کریمی اسرائیل کودک کش دروغ اغتشاش ایذه
علی کریمی اسرائیل کودک کش دروغ اغتشاش ایذه

این ادعای مضحک که توسط صفحات و رسانه های مرتبط با رژیم اشغالگر قدس به صورت غیر طبیعی تکرار می شود در حالی است که به این سوال پاسخ داده نمی شود که چه کسی از کشتن افراد و کودکان سود می برد؟
چرا جمهوری اسلامی که به مماشات بیش از اندازه با اغتشاشگران متهم است باید کودکان معصوم را بکشد؟ چه کسی و چه جریانی از چنین اقدامی سود می برد؟
پاسخ واضح است. افرادی که تا کنون سوژه شان کشته سازی از دختران جوان بوده است الان سطح بالاتری از تحریک برای زنده نگهداشتن اغتشاشات را نیاز دارند و چه کسی بهتر از کودکان!
این تروریستها و رسانه های آنها در همین ۲ ماه گذشته بارها نشان داده اند به خون و کشتار افراد برای تحریک عواطف نیاز مبرم دارند و البته سابقه آنها نشان می دهد کشتن افراد بیگناه نظیر زنان و کودکان برایشان کاملا عادی است چراکه در باور آنها هدف وسیله را توجیه می کند!

مطالب مرتبط:

  1. اکران «قهرمان»در اسرائیل/ دهن‌کجی آشکار اصغر فرهادی به کاربران ایرانی!
  2. ایرانی‌های بد – ایرانی‌های خوب؛ حمایت آمریکا از اغتشاشگران ایرانی +تصاویر
  3. علی کریمی با حاکم دبی چه ارتباطی دارد؟! +عکس
  4. کمپینی معنادار با بیش از ۱۴۲ هزار امضا / علی کریمی و سلبریتی‌های وطن فروش را محاکمه کنید!
  5. جریمه ۲۷ میلیون پوندی تیک تاک در انگلیس / عدم محافظت از حریم خصوصی کودکان کار دست تیک تاک داد