غیرت در هالیوود / سیلی آبدار ویل اسمیت به مجری مراسم اسکار +عکس

اسمیت ۵۳ ساله برای بازی در نقش ریچارد ویلیامز (پدر وینس و سرنا ویلیامز) در فیلم سینمایی «شاه ریچارد» برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در نود و چهارمین دوره مراسم اهدای جوایز اسکار شد اما آنچه نام او را در پر سرو صدا ترین شب سینمایی سال سر زبان‌ها انداخت، نه این جایزه مهم که پریدن روی صحنه و سیلی زدن بر چهره کریس راک بود.

پس از شوخی عجیب راک با سر بدون مو جادا پینکت اسمیت که به نوعی بیماری طاسی موضعی دچار است، اسمیت ناگهان روی صحنه پرید و پیش از زدن یک سیلی محکم بر گونه اهداکننده جایزه اسکار دو بار فریاد زد: «اسم همسر من رو به زبان کثیفت نیار.» در حالی که برخی گمان می‌کردند این صحنه از آن شوخی‌های مراسم اسکار است اما چهره برافروخته و چشمان اشکبار اسمیت نشان می‌داد او در دفاع از همسر خود به راک حمله کرده و او را جلوی چشم مهمانان اسکار و میلیون‌ها بیننده بین‌المللی کتک زده است.

سیلی ویل اسمیت اسکار
سیلی ویل اسمیت اسکار

با وجود این اقدام، ویل اسمیت در هنگام دریافت جایزه اسکار با حالتی احساسی گفت: می‌خواهم از آکادمی عذرخواهی کنم. من می‌خواهم از همه دوستان نامزدم در این مراسم عذرخواهی کنم. لحظه زیبایی است و من برای بردن جایزه گریه نمی‌کنم. این گریه برای این است که بتوانیم نوری به همه مردم جهان بتابانیم.

این بازیگر خاطرنشان کرد: هنر از زندگی تقلید می‌کند. من به پدری دیوانه شبیه هستم اما همانطور که در مورد شخصیت ریچارد ویلیامز (کاراکتر ویل اسمیت در فیلم” شاه ریچارد”) گفته اند عشق شما را وادار به انجام کارهای دیوانه وار می‌کند.

مراسم اسکار شب گذشته با اهدای جایزه بهترین فیلم به فیلم «کُدا» به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا