فریاد اسرائیلی ها از حلقوم روزنامه شرق! + عکس

روزنامه شرق در مطلبی با عنوان «راه نجات شانگهای؛ عضویت ایران اقتصاد را نجات می‌دهد؟» نوشت: «هم‌زمان با اعلام خبر بن‌بست مذاکرات برجام، رئیسی لایحه «الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به سازمان همکاری شانگهای» را امضا کرد و برای انجام تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی فرستاد. این لایحه که ۱۶ شهریور به تصویب هیئت وزیران رسیده بود، در حالی از دیدگاه برخی می‌تواند تحریم‌های غرب را بی‌اثر کند که برخی دیگر سروصدای آن را یکی دیگر از برنامه‌های تبلیغاتی دولت رئیسی می‌دانند و معتقدند در عمل دردی از اقتصاد کشور دوا نخواهد کرد.»

 روزنامه های اصلاح طلب - شرق - اعتماد - آرمان ملی - همدلی - سازندگی - ابتکار - آفتاب یزد
روزنامه های اصلاح طلب – شرق – اعتماد – آرمان ملی – همدلی – سازندگی – ابتکار – آفتاب یزد

ایران در دولت رئیسی و به جهت تغییر ریل گذاری در سیاست خارجی و خارج شدن از حصار برجام و FATF توانست دستاوردهای قابل توجهی در دیپلماسی به دست آورد. یکی از این دستاوردها، عضویت ایران در سازمان اقتصادی شانگهای است.

این رویداد از یکسو در راستای منافع ملی مردم ایران است و از سوی دیگر مغایر با منافع سلطه طلبانه و غارتگرانه آمریکاست. با اینحال برخی رسانه‌های داخلی آشکارا به تریبون کاخ سفید بدل شده و دلواپس منافع دولت تروریست و غارتگر آمریکا شده‌اند.

نکته قابل تأمل اینجاست که در ماههای اخیر رسانه‌های ضدایرانی وابسته به آمریکا، با هجمه و تخریب دیپلماسی دولت سیزدهم، پیوستن ایران به شانگهای را اقدامی بی فایده قلمداد کرده‌اند.

نکته دیگر اینکه رسانه‌هایی که اکنون عضویت ایران در شانگهای را تخریب و تخطئه می‌کنند، همان رسانه‌هایی هستند که پیش از این مدعی بودند که تا برجام احیاء نشود و تا ایران به FATF نپیوندد، خبری از عضویت ایران در شانگهای نیست!

مطالب مرتبط:

  1. اعتراف اسرائیلی‌ ها به استفاده از شبکه سعودی ایران‌اینترنشنال در جنگ رسانه‌ای با ایران!
  2. پیام ویژه اتاق بازرگانی ایران به جاسوس اسرائیلی/ در اتاق بازرگانی چه خبر است؟
  3. دروغ خنده دار روزنامه ابتکار درباره سیل استهبان! + عکس
  4. صدای داعش از حلقوم میرحسین! / پشت‌پرده های بیانیه تروریستی سران فتنه و اصلاح طلبان! + واکنش ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا