قاتلی که ژست قربانی را گرفته است

زلنسکی به مردم ایران گفته است از کمک به روسیه دست بکشید، در صورتیکه این صحبت‌ها صحت ندارد و او در تمام جنایات آمریکا علیه ایران حامی آمریکا بود و از درخواست کننده‌های تحریم‌های ایران بود.


، 

روز گذشته زلنسکی در مصاحبه‌ای از ایران خواست تا دیگر پهپاد به روسیه ارسال نکند و در ادامه این جنگ روسیه را همراهی نکند.

Video file

این مصاحبه او که برای شبکه های معاند خارج نشین خیلی مورد پسند آمد باعث شد تا در فضای رسانه‌ای به صورت گسترده‌ای مورد حمایت قرار بگیرد. 

صحبت‌های زلنسکی جز ارزش رسانه‌ای ارزش دیگری ندارد. روسیه از نظر نظامی در حد بالاتر از اوکراین قرار دارد و نیزی به دریافت پهپاد از ایران ندارد. تکرار ادعای ارسال پهپاد ایران به روسیه در شرایطی صورت گرفته که مقام‌های مختلف جمهوری اسلامی بارها در رد این ادعای تکراری اوکراین و متحدان غربی این کشور اعلام کرده‌اند که تهران پهپاد و موشکی به مسکو برای استفاده در جنگ اوکراین تحویل نداده و در تلاش برای توقف این جنگ از مجاری دیپلماتیک است.

این ادعا و صحبت‌های زلنسکی با واکنش‌های اصحاب رسانه همراه شد و فعالان رسانه‌ای در صفحه خود در این خصوص و در مورد اظهارات بی پایه و اساس زلنسکی نوشتند:

یکی از کاربران مجازی با اشاره به هم پیمانی اوکراین با منافقین نوشت:

تصویر
رسانه

یکی از کاربران توییتری در صفحه خود با اشاره این که اوکرایت باید زودتر از این‌ها کنار ایران قرار می گرفت تا اینکه الان مردم ایران ر نصیحت کند نوشت:

تصویر
رسانه

یکی از فعالان رسانه ای در توییت خود نوشت: قاتلی که ژست قربانی را گرفته است.

تصویر
رسانه

یکی از کاربران توییتری در توییت خود نوشت: درخواست زلنسکی فقط جنبه رسانه‌ای دارد.

تصویر
رسانه

محمدصادق شهبازی در صفحه توییتری خود با اشاره به این که اوکراین در جنایات آمریکا علیه ایران شریک است نوشت:

تصویر
رسانه

یکی از کاربران توییتری در خصوص صحبت‌های زلنسکی که عجیب و ناپخته بود و با یادآوری اینکه او باعث مشکلات الان اوکراین است نوشت:

تصویر
رسانه

بازی نمایشی که زلنسکی به راه انداخته است او را از این گرفتاری که باعث و بانی آن است نجات نمیدهد بلکه فقط یک در یکی از سناریوهای نمایشی غرب نقش ایفا کرده است.


منبع: جهت پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا