قهرمانان پلاستیکی و شفا یافتن کور و کچل ها در زندان! + عکس

ما هنوز با چاق شدن نرگس محمدی تو اعتصاب غذا و شکستن پاهای حسین رونقی تو زندان نتونسته بودیم کنار بیاییم که حالا خبر خوب شدن چشم کور شده نیلوفر آقایی هم منتشر شده!

اپوزیسیون بیسواد که هر روز با سواری بر گرده جهالت قشر اینستاگرام گرد دروغ های جدید را زایمان می کرد و رسانه های اصلاح طلب هم با بیشرفی تمام به آن ضریب می دادند، حالا با رو شدن دروغ هایشان پا را فراتر گذاشته و با وقاحت تمام در چشم مخاطبان نادانشان زل زده و دروغ های جدیدی می گویند!


ماجرای دروغین شکستن پای یک متهم امنیتی لو رفت!

ماجرای شکستن پاهای حسین رونقی در میان بسیاری از رسانه‌های ضدانقلاب نیز باز نشر شده و حتی در سیرک خیابانی منافقین در برلین نیز پلاکاردهایی با این عنوان مشاهده شد.

اوایل مهرماه وب‌سایت صدای آمریکا ارگان سازمان سیا در یک خبر اختصاصی ادعا کرد که پاهای یک متهم امنیتی در هنگام دستگیری شکسته شده است، این تلویزیون آمریکایی برای اثبات ادعای خود با اعضای خانواده حسین رونقی نیز گفتگو کرده و آن‌ها نیز در سخنانی عجیب این خبر را تائید کردند.

ماجرای شکستن پاهای حسین رونقی در میان بسیاری از رسانه‌های ضدانقلاب و اصلاح طلب نیز باز نشر شده و حتی در سیرک خیابانی منافقین در برلین نیز پلاکاردهایی با این عنوان مشاهده شد.

دروغ شکسته شدن پاهای حسن رونقی
دروغ شکسته شدن پاهای حسن رونقی

حالا بعد از چندین هفته و با آزاد شدن وی از زندان مشخص شده است که داستان سرایی پاهای شکسته شده وی کاملا دروغ بوده است.

دروغ شکسته شدن پاهای حسن رونقی
دروغ شکسته شدن پاهای حسن رونقی


دروغ کور شدن نیلوفر آقایی!

نیلوفر آقایی که ادعا کرده بوددر اغتشاشات به چشمش شلیک شده و کور شده است ، پس از سوتی های فراوان در بستن چشم های چپ و راست ، این روزها با چشمان باز و سالم ظاهر شده است!

دروغ کور شدن چشمان نیلوفر آقایی
دروغ کور شدن چشمان نیلوفر آقایی

ایشونو میشناسید؟! نیلوفر اقایی هستند، یک روز چشم چپش تیر میخورد پست و استوری میذاشت یک روز راست! بعد دوستاش به ما میگفتن به خاطر عکس سلفیه که برعکس میکنه :))) الان چیشد پس؟! اینو چی میگید؟! نکنه مثل اختاپوس قابلیت خود ترمیمی دارن؟! :))


اعتصاب غذای عجیب و تاریخی نرگس محمدی!

خشونت و شکنجه، آزار و اذیت، غذای بخور و نمیر و … تصویری است که همواره ضدانقلاب از زندان‌های جمهوری اسلامی تصویر می‌کند.

دستگیری نرگس محمّدی که خود را روزنامه‌نگار و فعّال حقوق بشر می‌نامد، به جرم اقدام امنیت ملی، بهانه خوبی بود تا رسانه‌های ضد‌ّایرانی خط همیشگی خود را درباره وضعیت حقوق بشر در جمهوری اسلامی پیگیری کنند. نگرانی بابت سلامت جسمانی نرگس محمّدی در زندان‌های ایران، یکی از موضوعاتی بود که صدای آمریکا و دیگر رسانه‌های ضدّایرانی در آن می‌دمیدند.

ولی پس از آزادی از زندان و مشاهده چاق شدن عجیب وی در زندان باعث توئیت های طنز کاربران توئیتر گردید.

نرگس محمدی
نرگس محمدی
نرگس محمدی
نرگس محمدی
نرگس محمدی
نرگس محمدی

خلاصه قهرمان ها و مبارزین اپوزیسیون و اصلاح طلبان هم پلاستیکی از آب در می آیند!

اینجوری که جمهوری اسلامی با مخالفانش برخورد میکنه و داره همه کور و کچل ها رو شفا میده حتی پیامبر هم چنین رفتاری با اعراب جاهل نکرد :/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا