مصاحبه مسخره و خنده‌دار کاپیتان استقلال بعد از قهرمانی +عکس

جشن قهرمانی برای تیم ها امری طبیعی است، به خصوص آنکه استقلال پس از پنج سال و سپری کردن یک دوره پرحاشیه شب گذشته جام قهرمانی را بالای سر برد.

اما نکته بامزه آنجاست که وریا غفوری، علی رغم جشن و شادی دیشب استقلالی ها که به صورت زنده هم از از تلویریون پخش می شد، مدعی شده است که به خاطر فاجعه آبادان نمی توانستیم جشن بگیریم!

بیشتر بخوانید :

ناگفته های عجیب از وریا غفوری و تندروهای اصلاح طلب / اسم رمز اغتشاش در خوزستان چگونه اعلام شد؟

دروغ های «احسان کرمی» و «برزو ارجمند»؛ از اعتراض به «سلام فرمانده» تا شرکت در عروسی خواننده لس‌آنجلسی! + عکس

در همین موضوع، چند روز پیش هم احسان کرمی مجری سابق تلویزیون هم در واکنش به همخوانی سرود «سلام فرمانده» در ورزشگاه آزادی، این اجتماع را جشن نام گذاشت که نباید به خاطر غم مردم آبادان برگزار می شد! اما به فاصله دو روز تصاویر حضور او به همراه و برزو ارجمند در عروسی یک خواننده فاسد منتشر شد که به تعبیر طنازانه کاربران فضای مجازی، ظاهرا از شدت غصه مردم آبادان به آنجا پناه برده بودند!

وریا غفوری
وریا غفوری

همه مردم ایران از ترور شهید صیاد خدایی توسط صهیونیستها ناراحت شدند، همه مردم داغدار آبادان هستند، اما سلبریتی ها سعی می کنند مورد اول را نبینند و بر مورد دوم تمرکز کنند چرا که اساسا حیات سلبریتی جماعت بر کاسبی سیاسی است؛ حتی از غم مردم. البته که این سیاسی کاری های بی حد و مرز باعث رسوایی و بی آبرویی هرچه بیشتر این افراد می شود و البته که شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا