مغلطه بس است ، نان اصلاح طلبان در دوقطبی سازی است!

‼️ قبل ترها هم روال همین بود؛ تا به برخی بانوان بی حجاب تذکر می دادی، با عصبانیت پاسخ می داد: حالا همه چیز مملکت درست شده و مانده حجاب من؟

از زمانی که سردار رادان خبر برخورد هوشمند با تخلف بی حجابی و کشف حجاب را اعلام کرده است جریان نفاق و دوقطبی ساز آشفته شده است!

‼️ یکی‌شان توئیت میزند ، آن یکی یادداشت مینویسد، دیگری مصاحبه میکند، که چه؟ که پلیس به جای برخورد با بی حجابی با جرایمی چون سرقت، کیف قاپی و موبایل قاپی برخورد کند!

⁉️ سوال اساسی از این جماعت این است که مگر وظیفۀ نیروهای انتظامی فقط مبارزه با سرقت و جیب بُری است؟ همانطور که پلیس باید با متخلفان اقتصادی و سارقین برخورد کند باید با کسانی که جرم کشف حجاب و بی حجابی را مرتکب می شوند هم برخورد کند، همانطور که باید مسئولین را امر به معروف و نهی از منکر کرد باید به بانوان بی حجاب هم تذکر داد!

بر کسی پوشیده نیست که مسئلۀ اصلی امروز کشور حل مشکلات اقتصادی است اما این به معنای رها کردن معضلات فرهنگی نمی باشد؛ به عبارت دیگر همانطور که باید اقتصاد درست شود، فرهنگ هم باید درست شود!

باید مراقب بود! نان اصلاح طلبان در دوگانه سازی است، دوگانه هایِ کاذبی که با کوچکترین دقتی می بینیم هیچ تضادی با هم ندارند، فقط کافیست هر کسی وظیفه خود را به نحو اَحسن انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا