مهمان BBC: چگونه می‌توان به پسر قاتل 9000 بلوچ وکالت داد/ اتحاد بادکنکی اپوزیسیون!


این بار یکی از مهمانان BBC فارسی، اتحاد پوشالی اپوزیسیون را هدف قرار داد و به جنایات پهلوی علیه یکی از اقوام ایرانی اشاره کرد.

از شایعه تا واقعیت: BBC فارسی این روزها به خصوص با کوچ کردن ایران اینترنشنال از لندن، به تنهایی سعی کرده تا وحدت اپوزیسیون و مخالفان جمهوری اسلامی را تقویت کند. این شبکه لندنی این روزها به هربهانه‌ای سعی دارد با نفس مصنوعی هم که شده شعله اغتشاشات را روشن نگه دارد.

 

در جدیدترین برنامه BBC فارسی برای تقویت روابط اپوزیسیون و حمایت از رضا ربع پهلوی، آن‌ها از کاملیا انتخابی فرد(چهره شناخته شده ضدانقلاب) و اسما بلوچ فعال سیاسی بلوچ گفت‌وگو گرفتند. اما این فعال سیاسی بلوچ  برخلاف سیاست های این برنامه گفت: چطور می‌تواند یک بلوچ همراه با سلطنت طلبان باشد! درحالی که حداقل ۹ هزار بلوچ توسط محمدرضا پهلوی قتل‌عام شده است.

 

طی روزهای گذشته از یک سو عبدالله مهتدی، رئیس حزب تروریستی کومله در جلسه  «نشست مشترک چهره‌های مخالف جمهوری اسلامی» شرکت نکرد، و از سوی دیگر در تجمعات ضدایرانی بارها علیه حامد اسماعیلیون از اپوزیسیون‌های تازه‌وارد، شعارهایی سردادند و صحبت وی را هم بارها قطع کردند.

 

پایان پیام/منبع : فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا