ناراحتی اصلاح طلبان و «صدای آمریکا» از آبرسانی به خوزستان

هروقت اقدام خوبی انجام شده و گره‌ای از مشکلات مردم باز می‌شود، رسانه‌های معاند آن را سانسور کرده و بایکوت می‌کنند. این اصلاً عجیب نیست. رسانه‌هایی همچون صدای آمریکا، بی بی سی فارسی و اینترنشنال سعودی اصلاً برای همین مواجب بگیر آمریکا و انگلیس و رژیم آل سعود هستند.

اما نکته تأمل برانگیز اینجاست که برخی رسانه‌های داخلی که اتفاقاً خود را «اصلاح طلب» نیز می‌نامند، در بزنگاه‌ها کاملاً با دشمن همصدا شده و به یار داخلی رسانه‌های معاند تبدیل می‌شوند.

در جدیدترین نمونه، اکثریت مطلق روزنامه‌های منتسب به جریان اصلاح طلب، افتتاح پروژه آبرسانی غدیر در خوزستان را سانسور کردند. انجام این پروژه حدود ۱۲ سال معطل گذاشته شده بود و مدت زمان تعیین شده برای انجام آن ۳۶ ماه بود ولی دولت سیزدهم ظرف ۱۰ ماه این پروژه را به اتمام رساند. با اجرای این پروژه مشکل آب ۲۶ شهر و ۱۶۰۸ روستا با جمعیت ۴ میلیون و هفتصد هزار نفر حل شد.

این خبر مهم و امیدبخش در صفحات اول روزنامه‌های شرق، سازندگی، آفتاب یزد، آرمان امروز، ابتکار، مردم سالاری، همدلی و…هیچ جایی نداشت.

این رسانه‌ها پیش از این در مقطعی که مشکل آب خوزستان با نارضایتی مردم مواجه شده بود، همصدا با رسانه‌های معاند با تحریک مردم به آشوب و اغتشاش، اقدامات نهادهای ذیربط برای حل مشکل آب خوزستان را سانسور می‌کردند.

مطالب مرتبط:

  1. خبر خوب؟ سانسور کنید!
  2. ناراحتی اصلاح طلبان از پیشرفت ایران! / چرا اصلاح‌طلبان از فاینانس ۱۵ میلیارد یوانی پکن در ایران عصبانی هستند؟
  3. صدای داعش از حلقوم میرحسین! / پشت‌پرده های بیانیه تروریستی سران فتنه و اصلاح طلبان! + واکنش ها
  4. آغاز بهره‌برداری آزمایشی اَبَرپروژه غدیر/‌ آب شرب باکیفیت به خوزستان رسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا