فاصله این دوتا توییت رحمت الله بیگدلی – از اصلاح طلبان جیره خور دولت بی کفایت روحانی – کمتر از 12 ساعته.
آفتاب پرست اگه سیاستمدار بود حتماً اصلاح طلب میشد.

رحمت الله بیگد
رحمت الله بیگد

🔰کارمند غیررسمی اینترنشنال؟!

رحمت الله بیگدلی
رحمت الله بیگدلی

🔹یک فعال مجازی به شوخی بعد از توافق ایران و #عربستان با میانجیگری #چین نوشت: «چرا دو کشور مسلمان باید داوری خود را نزد کشور کافر ببرند… مگر آمریکای مسیحی چه ایرادی دارد؟ (مصاحبه احتمالی سایت انتخاب با حجت الاسلام رحمت اله بیگدلی) »

🔸جالب اینجاست که انگار واقعا رحمت الله بیگدلی تو همین فکر بوده و چند ساعت بعد از آن جدی جدی این مضحکه رو تعبیر به واقع کرده و نوشته: «ایران و عربستان مسلمان با میانجیگری چین کمونیست و مُلحِد برای از سرگیری روابط توافق کردند!»

🗨 حاشیه صراط؛

◾اولا این جور پیش بینی ها، آن هم با توجه به کلیشه همیشگی “نفرت از شرق و عشق به غرب اصلاح طلبان” غیر عادی نیست و هرچند که ایندفعه شوخی شوخی جدی شده اما این مواجهه مفروض است که برای اصلاح طلبان فقط کنش با غرب مورد استقبال قرار می گیرد و غیر از آنرا کسر شأن می دانند!

◽در باب این توافق هم این نکته را باید گفت که سیاست ایران استفاده از تمام ظرفیت ها برای کوچکتر کردن جغرافیای قدرت #آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه است که این توافق قطعا قدمی رو به جلو برای تحقق این هدف است. چنانچه اکثر تحلیلگران شرقی و غربی به آن معترفند، البته اینها شاید برای امثال بیگدلی خوشایند نباشد!