هیز تویی هرزه تویی، زن آزاده منم؟ / کاندوم بازی حامیان زن زندگی آزادی! + عکس

پیشاپیش به خاطر انتشار تصاویر این فیلم عذرخواهی می کنم. نه شان من انتشار این فیلم است و نه شان شما دیدن آن. خیلی هم شک داشتم که این فیلم را منتشر کنم یا نه؟ اما بعضی وقتها برای نشان دادن عمق جبهه باطل چاره ای نیست و باید آنها را همانطور که هستند و بدون روتوش نشان داد تا هنوز اگر افرادی اصل ماجرا را نفهمیده اند بیدار شوند.

کلیپ کمپین کاندوم بازی توسط حامیان زن زندگی آزادی!
کلیپ کمپین کاندوم بازی توسط حامیان زن زندگی آزادی!

تردید ندارم که بسیاری از کسانی که از لج وضعیت معیشت و ناکارآمدهای مسئولین، این روزها با بی حجابی میخواهند خودشان را خالی کنند، با این حجم از وقاحت، دریدگی و بی حیایی موافق نیستند. اما اتفاقا باید این واقعیات را ببینند تا متوجه شوند که انتهای مسیری که شروع کرده اند، چیزی که تصور می کنند نیست بلکه پایانی بسیار وحشتناک دارد. پایانی که در آن هیچ کس مصون نخواهد بود. نه چادری، نه شل حجاب و نه حتی بی حجاب!

پایان این سناریو، نابود شدن همه چیز است. نابودی، زن، نابودی زندگی، نابودی آزادی، نابودی خانواده، نابودی ناموس و…

چند ماه قبل با شروع ناآرامی ها، وقتی دکتر کچویان به برنامه جهان آرا آمد و با صراحت گفت که «می گویند زن، زندگی، آزادی اما در اصل زن، فحشا، هرزگی را می خواهند، می گویند مرد، میهن، آبادی اما در واقع مرد، بی ناموسی، شهوترانی را می خواهند» عده ای برآشفتند که این حرف قضاوت نادرستی است و… اما گذر زمان به تدریج نشان داد که انتهای این مسیر به کجاست.

این جریان کوچکترین دغدغه اقتصادی و معیشت و … ندارد و تمام حرفش زندگی به سبک حیوانات است. اگر هنوز هم تردید دارید، صبر کنید و فعالیت های بعدی شان را رصد کنید…


زن زندگی آزادی یا زن فحشا روسپیگری

خیلی جالب است ببینید و منتشر کنید!

اون بنجامین، کمدین آمریکایی با انتشار عکسی از یک خانه فحشا در یک خیابان عمومی لس‌آنجلس که بنرهای ‎#مهسا_امینی و ‎#زن_زندگی_آزادی روی اون نصب شده این توییت رو منتشر کرده!!!

اون نوشته : به زنان مسلمان(نما) در غرب (از جمله ایرانیان فراری) گوش ندهید. آنها میخواهند روسری را از شما بگیرند تا شما را به روسپی‌های معتاد تبدیل کنند.

تنها چیزی که آنها به دنبال آزادی شما از آن هستند، ایمنی خانواده و عزت شماست. شریعت به شما ظلم نمیکند، بلکه از شما محافظت میکند.


نمونه هایی از حامیان جنبش زن زندگی آزادی :


این دو تا پست تر از حیوان که چند ماه پیش در تجمعات برعندازها شرکت کرده بودن و اینترنشنال هم براشون رپورتاژ میرفت بعد کلی تلاش و زحمت فیلم پورن‌شون اماده شده …


زن زندگی آزادی!

تفاوت دیدگاه اندیشمندان اسلامی با اندیشمندان غربی درباره زنان!

زن زندگی آزادی
زن زندگی آزادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا