واکنش پیکان به پیشنهاد سپاهان و پرسپولیس به ستاره تیم

قائم مقام باشگاه پیکان گفت: تا الان فقط سپاهان برای جذب فلاح نامه زده اما هنوز مذاکره نکردیم.

به گزارش سحرپلاس به نقل از مشرق، ابراهیم شکوری در مورد بحث انتقال سامان فلاح به تیم‌های دیگر اظهار داشت: سامان جزو بازیکنان تاثیرگذار و آینده‌دار فوتبال ماست که افتخار دارد بازوبند کاپیتانی باشگاه بااصالت پیکان را روی بازو خود ببندد.

عضو هیئت‌مدیره باشگاه پیکان ادامه داد: فلاح با باشگاه قرارداد بلندمدت دارد و با صراحت اعلام می‌کنم بر خلاف شایعات، تا به حال هیچ باشگاهی غیر از سپاهان، برای انتقال این بازیکن با ما نامه‌نگاری نکردند. سپاهان رفتار حرفه‌ای داشته و با ارسال نامه، به دنبال انتقال قانونی سامان است اما هنوز در این مورد نیز مذاکره نکردیم. پیکان دارای ساختار حرفه‌ای شده و برای انتقال بازیکن، کمیته فنی و هیات مدیره تصمیم‌گیری خواهند کرد.

شکوری در مورد تفکر باشگاه برای انتقال این بازیکن گفت: ترجیح من، صحبت در مورد همه بازیکنان است. همان طور که اهالی ورزش می‌دانند، فلسفه باشگاه پیکان، کشف، پرورش، آموزش و هموارسازی مسیر پیشرفت ورزشکاران در جهت تقویت ورزش ایران و تیم‌های ملی است. ما در مورد سامان فلاح و همه بازیکنان در ابتدا آینده حرفه‌ای را در نظر می‌گیریم و در وهله دوم، به دنبال صرفه و صلاح باشگاه هستیم. قطعا هر کجا که مسیر پیشرفت بازیکنان و شرایط مدنظر باشگاه فراهم باشد، بهترین انتخاب برای پیکان خواهد بود.


منبع : مشرق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا