چرا از “سلام فرمانده” ترسیده‌اند؟!

محمد ایمانی، فعال رسانه‌ای در کانال تلگرامی خود نوشت: جبهه “صهیونیسم مسیحی” (آمریکا و انگلیس و اسرائیل)، در طول سال ها مرتکب “تحریم” و “ترور” شدند و با رسانه به آن “پژواک” دادند، تا در دل ملت ایران “ترس” بیاندازند.  “خط تحریف” هم به کمک تروریسم ترکیبی رفت تا دشمن را قوی، و جبهه ملت ایران را ناتوان و درمانده وانمود کند.

 اجتماع عظیم سلام فرمانده در ورزشگاه آزادی تهران
اجتماع عظیم سلام فرمانده در ورزشگاه آزادی تهران

مافیای “صهیونیسم مسیحی”، قریب دویست سال بر دنیا حکومت کرده و از جنایت و غارت افسار گسیخته ملت ها، هیچ دریغ نداشته اند.

صهیونیسم مسیحی، با توسل به جنگ و تحریم و ترور و عملیات رسانه ای، می کوشد “وضع ظالمانه موجود” را حفظ کند و  خود را در موضع قدرت و اطمینان نشان دهد. اما هراس از واقعیت تغییر، بزرگ تر از آن است که بتوان پنهان کرد.

– جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا: «تحلیلگران از مدت‌ها پیش درباره پایان نظم تحت رهبری آمریکا و ظهور قرن آسیایی سخن گفته‌اند. این اتفاق، پیش چشم ما در حال وقوع است. اکنون شاهد تغییر توازن قدرت از غرب به شرق هستیم».

– ولفگانگ ایشینگر رئیس‌ کنفرانس امنیتی مونیخ: «جهان در حال عبور از غرب به عصر پساغرب است. کاهش نفوذ اروپا و آمریکا زمینه را برای کشورهای دیگر فراهم کرده تا نظم جهانی جدیدی را شکل دهند. برخی از اساسی‌ترین ارکان غرب و نظم جهانی تضعیف شده است».

-فدریکا موگرینی مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا: «قدرت رهبری آمریکا در حال زوال، و قدرت او در حال کاهش است. من هرگز آمریکا را تا این حد قطبی شده ندیده بودم. آمریکا در درون منسجم نیست و بی‌ ثبات ‌شده است.»

– نیکولا سارکوزی رئیس‌جمهور اسبق فرانسه: «محور جهان در حال عبور از غرب، به شرق است. ما در گذشته بر جهان تسلط داشتیم، اما حالا به هیچ وجه مسلط نیستیم. روی کارآمدن فردی مانند ترامپ، نشانه وخامت شرایط غرب بود، نه علت آن».

هراس اصلی فراعنه غرب، از چین و روسیه نیست، که  الگوی الهام بخش برای احیای ملت ها و قیام در برابر نظم ظالمانه جهانی ندارند و سهم بیشتر می خواهند. بلکه از  اسلام انقلابی است که به انسان مسخ شده، کرامت می بخشد و به او می گوید “بنده دیگری نباش؛ و حال آن که خداوند تو را آزاد قرار داده است”.

نمام تقلای “جبهه ترور و تحریم و تحریف”، برای ترساندن ملتی است که  پرچم آزادگی را بر افراشته، و یاد و نام موعود یقینی همه ادیان الهی را زنده نگاه داشته است. “تروریسم ترکیبی”، همه قدرت مستکبران است؛ و وقتی ترس ملت ها بریزد، زورگویان عالم را خلع سلاح و خلع قدرت خواهد کرد.

همخوانی “سلام فرمانده”، قدرت نمایی ملت ایران، در برابر “تروریسم رسانه ای” است. هر طنین “سلام فرمانده”، پشت قدرت های زورگو را می لرزاند و لا جرم، شبکه رسانه ای آنها را با همه عرض و طول شان، برای پرخاش و فحاشی و توهین، به صف می کند.

آنها می ترسند، چون فرهنگ امام زمانی “سلام فرمانده”، پادزهر ترس است و ملت ایران در مقابل ویروس های تحریم و تحریف و ترور، واکسینه می کند.

این هراس، هنگامی بیشتر می شود که می بینند “سلام فرمانده”، منحصر به مرز های ایران نمانده و به زبان های مختلف در میان ملت های دیگر (از کشمیر تا نیجریه) بازخوانی می شود؛

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا