چرا کسی رحمت الله بیگدلی را جدی نمی گیرد؟

رحمت الله بیگدلی فعالِ تندرویِ اصلاح طلب با توئیت های تند و فحاشی و هتاکی هایش به سایرین معروف است. این نماینده سابق مجلس که پس از کودتای به اصطلاح حزب اصلاح طلب جمهوریت دیگر محلی از اعراب در سپهر سیاسی ایران ندارد، حالا پا را فراتر گذاشته و به مقدسات و احکام خدا نیز هتاکی می کند.

بیشتر بخوانید: بی قانونی یک حزب اصلاح‌طلب با دو دبیرکل! / کودتای رحمت‌الله بیگدلی در حزب جمهوریت!

بیشتر بخوانید: ایران به «بریکس» دعوت شد/ دروغ اقتصادنیوز و اصلاح طلبان برملا شد!

بیشتر بخوانید: نفاق و دورویی به سبک رحمت الله بیگدلی!

بیشتر بخوانید: دروغ گوشت نیم میلیونی رحمت الله بیگدلی و سایر شرکا!

در روزهای اخیر کسانی همچون رحمت الله بیگدلی با هر بهانه ای در مذمت هر ناصح و دلسوزی که بر مسئلهٔ حجاب و حفظ حریم خداوند تاکید کرده، هجمه کرده و به تخریب آنها پرداخته اند!

باید از آنها پرسید که؛ آیا بر عقده های سیاسی تان پایانی هست که دیگر اینچنین با فرامین الهی لجبازی نکنید؟ مشخص است که از تخریب ائمهٔ جمعه نفع سیاسی می برید، اما از لجبازی با فرمان خداوند چه نفعی می برید؟!

در فتنه است که دوست و دشمن شناخته می‌شوند! همه ما منافقانِ وابسته به استکبار رو می‌شناسیم و اگر در این مواقع از آب گل آلود ماهی نگیرند جای تعجب است؛

?مدتهاست کسی رحمت الله بیگدلی را جدی نمی گیرد و او نیز بخاطر کینه ای که از ردصلاحیتش به دل گرفته، نه تنها دولت و مجلس، بلکه به همه فحاشی و هتاکی می کند. یک جستجوی ساده در اینترنت حجم هتاکی های او را مشخص می کند.

?متاسفانه بخاطر شدت دیده نشدن و شدت کینه ای که به دل گرفته حتی دین و آموزه هایش را هم به باد نقد می گیرد! ولی نکته جالب اینجاست که علی رغم هتاکی های متعدد ایشان کسی از مخاطبانش جوابش را نمی دهد. همین بی محلی بیشتر کلافه اش کرده است . رحمت الله که علاقه دارد با برخورد مسئولان روزمه ای دست و پا کند تا شاید ویزا و گرین کارتی نصیبش شود ولی ظاهرا به در بسته خورده است.

جناب رحمت الله چرا از سابقۀ خودتان نمی گویید! ایشان همان کسی است که با تبلیغات دروغ و کلاشی ، دولت بی کفایتی مثل روحانی را به پاچه مردم کرد و پس از آن درخواست مزدش از حسن روحانی را در فضای عمومی رسانه ها طلب کرد و نشان داد که با کیسه بزرگی برای غارت بیت المال دوخته است. همانند همان کیسه ای که روحانی و مافیای اطرافیانش دوختند و خوردند و بردند و به ریش مردم بیچاره ایران خندیدند!

رحمت الله بیگدلی
رحمت الله بیگدلی

?جناب قوه قضائیه!

لطفا مانند زیباکلام با این آقای بیگدلی هم برخورد کنید تا دیگر چنین آمارهای کذایی و اخبار تا این حد کذب را تحویل مردم ندهد و با روان و امنیت مردم بازی نکنند.

البته این پاچه گیری های امثال ایشان بی دلیل هم نیست . منافقین سیلی محکمی از مردم در راهپیمایی روز قدس و 22 بهمن خوردند!

ان العزه لله و للرسول وللمومنین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا